Gięcie rur oraz profili Suwałki

Oferujemy gięcie rur oraz profili – ze stali nierdzewnej i aluminium

Suwałki to liczące prawie siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców miasto,  drugi co do wielkości ośrodek miejski województwa podlaskiego i centralnym punktem Suwalszczyzny. Miasto leży w północno-wschodniej części Polski, nad rzeką Czarna Hańcza, w pobliżu granic z Litwą, Rosją i Białorusią. Suwałki jako centrum regionu stanowią ciekawą opcję inwestycyjną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, a bliskość państw ościennych czyni z nich świetny punkt transportowy. Właśnie z uwagi na duże natężenie przedsiębiorstw, postanowiliśmy zlokalizować nasz punkt produkcji i obróbki metalu w okolicach pięknych Suwałk. Jesteś zainteresowany profesjonalnym gięciem rur oraz profili ze stali lub aluminiowych? Prowadzisz działalność w tym mieście, jako Hurtownia bądź masz niewielką, własną firmę? W takim razie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Realizujemy usługi gięcia rur i profili w sposób solidny i profesjonalny, również w trybie ekspresowym. Przyjmujemy zamówienia na jednorazowe, indywidualne projekty od małych przedsiębiorców, a także nawiązujemy stałą współpracę z hurtowniami, które wymagają od nas realizowania podobnych zleceń cyklicznie. W obu przypadkach usługi związane z gięciem rur i profili na najwyższym poziomie, korzystając z naszego obficie wyposażonego parku maszynowego,  w którym znajduje się, między innymi niezawodna giętarka trzpieniowa CNC, wyposażona w sterowniki, ułatwiająca proces wytwarzania powtarzalnych komponentów i znacznie skracająca czas potrzebny na wykonanie zlecenia.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Dzięki zastosowaniu tego sprzętu osiągamy rezultat  jak podczas standardowego procesu gięcia rur i profili, w znacznie krótszym czasie. Dodatkowo, każdy przygotowany przez nas element cechuje się najwyższą jakością i jest wolny od wszelkich wad fabrycznych. Wykonujemy projekty w odniesieniu do konkretnych wymagań naszych klientów, dlatego jeśli prowadzisz swoją działalność na terenie Suwałk lub w innej części województwa podlaskiego, umożliw sobie szybki dostęp do wyprofilowanych rur i profili, tym samym podwyższając poziom świadczonych przez swoją firmę usług.

Gięcie rur i profili aluminiowych i stalowych – nasza oferta

Zajmujemy się gięciem rur i profili aluminiowych oraz tych wykonanych ze stali. W naszej ofercie znajdziesz:

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem
  • proste, powtarzalne elementy,
  • skomplikowane, wymagające doświadczenia i wiedzy seryjnie wytwarzane części,
  • szybki czas realizacji prostych i złożonych części,
  • maksymalny zakres kąta gięcia – 190 stopni,
  • maksymalny, stały promień gięcia – do 220 mm,

Jednak nie ograniczamy się wyłącznie do gięcia rur i profili, otóż dodatkowo, oferujemy inne usługi  związane obróbką uprzednio przygotowanych elementów metalowych. Do najważniejszych należy:

Giętatka CNC do rur oraz profili
  • Obróbka ścierna,
  • Pokrycie metodą malowania proszkowego,
  • Pozbywanie się ewentualnych defektów, takich jak pofałdowania i zwichrzenia (co jednak w przypadku naszych elementów stanowi rzadkość.).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili