Cięcie laserem Białystok

Obróbka metalu przez cięcie laserem Białystok

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy usługi cięcia laserowego w Białymstoku, musisz skorzystać z usług proponowanych przez naszą firmę. Każdy klient, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, może liczyć na szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego.

Sprzęt jakiego używamy to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc najlepsze i najwyższej jakości maszyny, które charakteryzuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm. Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale.

Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów.

Wybierając usługi świadczone przez naszą firmę, zdobędziesz doświadczenie naszych fachowców, którzy posiadają również rozległą wiedzę w tej dziedzinie.

Co więcej, nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi materiałami. Są to surowce najwyższej klasy, uznane na całym świecie. Nasza kadra często angażują się w szkolenia i projekty, mają więc kwalifikacje aby obsługiwać zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do terminowości i jakości wykonanych usług, zbieramy wiele pozytywnych opinii.  

Cięcie laserem-3
Cięcie laserem Białystok

Powtarzalne cięcie laserowe stali

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy usługi cięcia laserowego, musisz skorzystać z usług proponowanych przez naszą firmę. Każdy klient, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, może liczyć na szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego. Sprzęt jakiego używamy to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc najlepsze i najwyższej jakości maszyny, które charakteryzuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm. Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale. Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów. Wybierając usługi świadczone przez naszą firmę, zdobędziesz doświadczenie naszych fachowców, którzy posiadają również rozległą wiedzę w tej dziedzinie. Co więcej, nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi materiałami. Są to surowce najwyższej klasy, uznane na całym świecie. Nasza kadra często angażują się w szkolenia i projekty, mają więc kwalifikacje aby obsługiwać zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do terminowości i jakości wykonanych usług, zbieramy wiele pozytywnych opinii.

Cięcie laserowe najnowocześniejszym rozwiązaniem

Obróbka metali przez cięcie laserowe to zdecydowanie najbardziej innowacyjny sposób, aby poddać obróbce materiały nie tylko metalowe. Niezależnie od tego jaki produkt zostanie poddany cięciu laserowemu, jakoś przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Wykończenie produktu nie będzie wymagało więc przeznaczenia wielu środków i czasu. Proces ten zapewni także powtarzalność i dokładność elementów oraz niezwykle niskie ryzyko uszkodzenia materiału, dzięki czemu nie powstają straty materiałowe.
Cięcie laserem blach-9
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-8

Cięcie laserowe rur i profili to nasza specjalność!

Jedną z naszych flagowych usług jest cięcie laserowe rur i profili wykonanych z różnego rodzaju tworzyw metalowych. W naszej ofercie znaleźć można cięcie laserem elementów: stalowych (w tym wykonanych ze stali nierdzewnej), miedzianych, mosiężnych oraz aluminiowych. Rury i profile tniemy w odniesieniu do konkretnych wymagań klientów, z zastrzeżeniem odpowiadania następującym parametrom: Zakres cięcia rur: ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm (średnica rury x długość), Zakres cięcia profilu kwadratowego:  £ 20×20 – £ 150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm) Maksymalna. długość cięcia rury: 6000 mm Automatyczny załadunek: materiały o długości między 3600-6500 mm Automatyczny rozładunek: 3000 mm

Cięcie laserowe rur i profili – Białystok i okolice

Do cięcia laserem 3D wykorzystujemy najwyższej jakości maszyn, Wykorzystanie najnowszych technologii w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników tworzą idealny duet mający na celu stworzenie rezultatu końcowego.

Zajmujemy się cięciem różnorakich materiałów, począwszy od stali, aluminium czy mosiądzu, a kończąc na miedzi oraz chromoniklowanych. Dzięki tak szerokiej specjalizacji naszych fachowców niewiele zadań stanowi dla nich wyzwanie. Limity stanowi jedynie wykrawarka, a mianowicie, są to wytyczne dotyczące maksymalnej grubości konkretnego materiału. Mieszczą się one w następujących parametrach:

Stal czarna  – 8 mm
Stal nierdzewna –  5 mm
Aluminium –  3 mm
Mosiądz –  3 mm
Miedź  – 2 mm

            Technologia cięcia laserowego umożliwia nam dokładność i szybkość w realizacji zleceń, o której dotychczas można było jedynie pomarzyć. W pracy przede wszystkim stawiamy na solidność, rzetelność i dokładność. Z równą dozą skrupulatności podchodzimy do standardowych przycięć oraz dużych zleceń polegających na długofalowej współpracy w tym zakresie. Dlatego nie musisz być ekspertem w dziedzinie cięcia laserem 3D ani dysponować dużym projektem obróbczym żeby rozpocząć pracę z nami!

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, obejmującą konsultację techniczną z naszymi pracownikami, obejmuje ona cały teren województwa podlaskiego, w tym – Białystok. Dlatego nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach.