Dołącz do naszego zespołu! Szukasz dobrej pracy?

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy? Ciągle poszerzamy umiejętności naszych pracowników poprzez regularne szkolenia. Nawet jeśli nie masz doświadczenia na danym stanowisku u nas przejdziesz wszystkie niezbędne szkolenia pozwalające podjęcie pracy.

Jak wygląda praca w firmie Elektron

Jesteśmy firmą zajmującą się obróbką metalu; produkcją konstrukcji metalowych, mebli, elementów małej architektury. Świadczymy szeroki zakres usług, między innymi w zakresie cięcia laserowego blach, cięcia laserowego rur i profili, gięcia blach, spawalnictwa, malowania proszkowego. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem produktów, w których przeważającym materiałem jest metal.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie dwu zmianowym w godzinach 6-22.

Nasze biura otwarte są w godzinach 7-17.

Bezpieczeństwo i dbanie o rozwój naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Rozumiemy, że stabilność zatrudnienia oraz dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważnym aspektem.

Dlatego też wprowadziliśmy benefity z których korzystają nasi pracownicy

  • Ubezpieczenie na życie – Ubezpieczenie grupowe zwiększa poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twoich bliskich. Możesz również zgłosić do ubezpieczenia partnera/partnerkę, a także dzieci (w tym dzieci pełnoletnie)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – Stabilność zatrudnienia zwiększa pewność oraz komfort zachęcając również do rozwoju, dlatego po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę na minimum 6 miesięcy.
  • Bony na święta – Święta Bożego narodzenia są szczególnym okresem, dlatego też firma Elektron każdego roku przygotowuje premię/bony z okazji świąt
  • Bezpłatne szkolenia – Dbamy o rozwój osobisty oraz rozwój zawodowy naszych pracowników. Finansujemy szereg szkoleń, aby nasi pracownicy ciągle się rozwijali

Jeśli jesteś zainteresowany pracą powinieneś wiedzieć że :

Nasz zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Sulistrowa. Jest to miejscowość na pograniczu Gminy Chorkówka, Gminy Nowy Żmigród, Gminy Dukla oraz na pograniczu Powiatu Krośnieńskiego i Powiatu Jasielskiego.

Odległość od pobliskich miejscowości i miast
– Oferta pracy Krosno – 13 kilometrów
– Oferta pracy Jasło – 20 kilometrów
– Oferta pracy Dukla – 10 kilometrów
– Oferta pracy Chorkówka – 6 kilometrów
– Oferta pracy Nowy Żmigród – 9 kilometrów

Jeśli interesują Cię oferty pracy gmina Chorkówka w pierwszej kolejności sprawdź oferty pracy w Twojej gminie. Osoby, których interesują oferty pracy gmina dukla oraz oferty pracy gmina Nowy Żmigród również ze względu na naszą lokalizacje mogą rozważyć oferty pracy w firmie Elektron.