21 października, 2020

Cięcie laserem rur i profili

Cięcie laserem profili-2
Cięcie laserem profili-3

Cięcie laserowe rur i profili 3D – najwyższa jakość i krótki termin realizacji

Dysponujemy najbardziej nowoczesnym i sprawdzonym, specjalistycznym parkiem maszyn, który jest wyposażony w niezwykle wydajny, zautomatyzowany laser renomowanego  producenta. Idziemy z duchem czasu, zmieniając dotychczasową technologię CO2 na światłowodową, która umożliwia znacznie szerszy zakres cięcia laserowego rur i profili.

Laserowe Cięcie Profili-4
Cięcie laserem profili webelektron-1

Cięcie laserem 3D rur i profili – co możemy Ci zaoferować?

Cięcie laserem rur i profili to jedna z naszych flagowych usług. Cięcie laserowe 3D stwarza zupełnie nowe możliwości, jeśli chodzi o szybkość wykonania cięcia, a także o precyzję, czy materiały, w jakich można wycinać. Korzystamy z najbardziej zaawansowanego parku maszyn, który jest wyposażony w niezawodne urządzenia cenionych producentów..

Laser umożliwia nam cięcie laserem rur i cięcie laserowe profili w następującym zakresie:

 • cięcie laserowe rur o średnicy od 20 do 210 mm o maksymalnej długości do 6500 mm (maksymalna długość cięcia rury 6000 mm),
 • cięcie laserem profili kwadratowych od 20×20 do 150×150 o długości do 6500 mm,
 • cięcie laserem  innych profili, które mają średnicę nieprzekraczającą 150 mm (np. 150×20 mm).
 
Zapytanie ofertowe proszę kierować na adres e-mail : 
laser@web-elektron.pl
 
 

Technologia cięcia laserowego zapewnia doskonałą prezycję, gdy zamówienie dotyczy takich materiałów, jak: miedź, stal, stal nierdzewna, aluminium. Maksymalna grubość materiału ma znaczenie – u nas zrealizujesz zamówienie na:

 • cięcie laserowe rur aluminiowych i cięcie laserem profili aluminiowych o grubości do 3 mm,
 • cięcie laserem rur nierdzewnych i cięcie laserowe profili nierdzewnych – do 5 mm grubości,
 • cięcie laserem rur miedzianych oraz cięcie laserowe profili miedzianych – grubość do 2 mm,
 • cięcie laserowe rur stalowych i cięcie laserem profili stalowych o grubości do 8 mm,
 • cięcie laserowe rur i profili wykonanych z mosiądzu – maksymalna grubość do 3 mm.

Dzięki temu urządzeniu możemy znacznie uprościć cały proces cięcia, a zarazem otrzymywać wyprofilowane elementy, które są w 100% powtarzalne. Laser sprawia, że automatyczny załadunek zaczyna się już w momencie, gdy rury i profile mają długość od 3600 do 6500 mm. Natomiast automatyczny rozładunek zaczyna się wtedy, gdy cięcie laserowe 3D dotyczy rur i profili o długości do  3000 mm. Przekłada się to na bardziej wydajną i bezpieczną pracę.

Cięcie laserowe 3D rur i profili – jakie są jego zalety, jakie są korzyści dla Ciebie?

Cięcie laserowe 3D – najważniejsze zalety

Sprzęt jakiego używamy zalicza się do najbardziej nowoczesnych, specjalistycznych sprzętów do niezawodnego i w pełni bezpiecznego, zautomatyzowanego cięcia laserowego rur i profili.

Są to lasery światłowodowe, dlatego możliwe jest przycięcie rur i profili 3D wykonanych z wielu materiałów, z szybością jakiej  nie można byłoby uzyskać przy zastosowaniu tradycyjnej technologii obróbki CO2.

Automatyzacja pracy przy zastosowaniu lasera dotyczy m.in.:

 • środkowanie surowca,
 • zarządzanie zmienną prędkością i ciśnieniem gazu we wzmocnionych rogach materiału,
 • podawanie materiału.
Laserowe Cięcie Profili-1

Z uwagi na to, że pracę udaje się praktycznie w pełni zautomatyzować, staje się ona wyjątkowo bezpieczna dla każdego pracownika, który pracuje przy obsłudze lasera. Urządzenie, z którego korzystamy, jest niezwykle wydajne i nie popełnia błędów. Oznacza to, że cięcie laserowe rur i profili stalowych, aluminiowych, czy na przykład miedzianych jest oszczędne pod względem zużycia energii.

Cięcie laserowe rur i profili – dlaczego Tobie się opłaca?

Cięcie laserowe rur i profili z wykorzystaniem lasera  daje nieograniczone możliwości. Jesteśmy w stanie wycinać dla Ciebie dowolne elementy i kształty w rurach i profilach wykonanych z wyżej wymienionych materiałów nawet o dużej grubości, do 8 mm (stal czarna).

Przygotujemy dla Ciebie rury i profile z dowolnie wybranymi przez Ciebie elementami, które nasz laser precyzyjnie wypali. Przyjmujemy więc zamówienia zarówno na standardowe cięcie laserem 3D, jak też na cięcie laserowe  w postaci grawerowania napisów. Niezależnie od tego, jak skomplikowany jest wzór, nasze urządzenie światłowodowe jest w stanie idealnie je wyciąć nawet w chromoniklu, miedzi, czy mosiądzu.

Dzięki automatyzacji wielu procesów jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie każde zamówienie, w tym hurtowe nawet na krótki termin. Nasze urządzenie wyróżnia się na rynku niezwykłą wydajnością, więc praca postępuje bardzo szybko. W efekcie otrzymujesz bezbłędnie odwzorowane elementy, które zleciłeś nam wyciąć w rurach i profilach o danej średnicy i długości.

Laserowe Cięcie Profili-3

Najwyższa jakość i precyzja cięcia laserowego 3D laserem światłowodowym

Laser światłowodowy włóknowy może wycinać dowolne elementy przy bardzo niewielkiej szerokości cięcia, co przekłada się na wyjątkową precyzję. Dotyczy to cięcia laserowego rur i profili w materiałach grubszych, jak i w znacznie cieńszych i delikatniejszych. Laser ten wycina poszczególne wzory i kształty znacznie szybciej niż przy stosowaniu tradycyjnej technologii CO2. Dzięki temu temperatura oddziałuje w znacznie mniejszym stopniu na obszar, który jest poddawany obróbce. W praktyce oznacza to, że materiały, które poddajemy cięciu laserowemu 3D z wykorzystaniem lasera światłowodowego, nie odkształcają się, więc nie musisz obawiać się nawet najmniejszych deformacji, które mogłaby spowodować wyższa temperatura.

Cięcie laserem rur i profili 3D – kto jest naszym Klientem?

Nie sposób jest nam w pełni określić grupy docelowej naszych Klientów, ponieważ rury i profile przydają się w bardzo wielu gałęziach przemysłu. Wystarczy wspomnieć o zakładach meblarskich, o przemyśle lotniczym, o wszelkiego rodzaju urządzeniach i maszynach, takich jak rolnicze. Sprzęt do fitnessu, czy wszelkiego typu konstrukcje służące do podpierania i jako szkielet dla większego projektu, na przykład hali stalowej to również te obszary, gdzie rury i profile mają swoje zastosowanie.

Nasz park maszynowy stwarza w zasadzie nieograniczone możliwości kształtowania i obróbki materiałów, w tym surowców twardych, które wytwarzamy również seryjnie, uzyskując za każdym razem w pełni powtarzalny element poddany cięciu laserowemu 3D. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu cięcia rur i profili z takich materiałów, jak stal, aluminium, chromonikiel, miedź, czy mosiądz, zadzwoń do nas!

Cięcie laserem 3D rur i profili w atrakcyjnej cenie!

Korzystamy z wydajnego lasera, który umożliwia nam świadczenie dla Ciebie usług w zakresie cięcia laserowego 3D na najwyższym poziomie. Jednocześnie jest to urządzenie, które odznacza się bardzo niskimi kosztami eksploatacji i konserwacji – nasz laser światłowodowy może pracować bez najmniejszych problemów nawet przez 100 tysięcy godzin.

Jest to wysoce zaawansowane urządzenie technologiczne, połączone z systemem sterowania PA, dzięki któremu możliwa jest automatyzacja obróbki. Wszystkie te czynniki przekładają się na niskie koszty związane z użytkowaniem lasera w czasie pracy, co również obniża cenę za zrealizowane zamówienie.

U nas są zawsze atrakcyjne ceny, które idą w parze z doskonałą jakością wykonanego cięcia laserowego 3D!

Cięcie laserowe rur i cięcie laserem profili – dlaczego my?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy w swoich szeregach mają wyłącznie kompetentnych ekspertów – Projekt Managerów, Technologów, a także Konstruktorów. Oprócz obróbki laserowej gwarantujemy Ci również fachowe doradztwo, jak i bezpłatną wycenę naszych usług.

Cięcie laserowe 3D jest u na najwyższym poziomie. Dokładnie dbamy o to, by cały proces był w pełni bezpieczny, optymalnie zorganizowany, z pożytkiem dla Ciebie, dla wydajności maszyny, a także dla środowiska ze względu na ekonomiczne zużycie energii. Realizujemy zamówienia dla wymagających Klientów, które dotyczą cięcia laserowego światłowodem – prostego oraz skomplikowanego.

Zapewniamy bardzo dobre warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na Klientów, którzy prowadzą: hurtownię, fabrykę, czy każdy inny rodzaj działalności. Zgłoś się do nas zawsze wtedy, gdy w Twoim biznesie niezbędne jest odpowiednie przycięcie rur i profili, bądź grawerowanie liter, czy wypalanie określonych wzorów i kolorów w konkretnym materiale.

Zapraszamy do kontaktu!