Cięcie laserem Lublin

Szybkie wycinanie laserowe w metalu Lublin

Jeżeli musisz skorzystać z usług profesjonalistów w zakresie usług cięcia laserem, koniecznie skorzystaj z oferty proponowanej przez naszą firmę. Zapewniamy ekspresową realizację prac oraz atrakcyjne warunki współpracy, niezależnie czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo. Przygotujemy wycenę, a nasza doświadczona kadra pracownicza podejmie się najbardziej wymagających projektów wycinania laserowego. Umożliwia im to laser marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarka w wariancie L 3050, której moc to 5 KW.

Elektron Cięcie laserem blach stalowych aluminiowych oraz nierdzewnych
Sprzęt używany w naszej firmie charakteryzuje bezkonkurencyjna jakość i precyzja pracy i umożliwia cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. Proces cięcia nie powoduje powstawania odkształceń czy strat w materiale, mimo że jest to proces obróbki termicznej. Laser może służyć do produkowania prototypów, ale i produkcji przemysłowej. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów.
Cięcie laserowe to innowacyjny sposób obróbki różnorodnych materiałów, nie tylko metalowych. Niezależnie od surowca, jakość przyciętej krawędzi będzie prezentować się na najwyższym poziomie. Nakierowana wiązka dokładnie trafia w oznaczony obszar na projekcie. Z tego powodu nie trzeba przeznaczać czasu lub środków na jakiekolwiek wykończanie produktu. Technologia zapewnia niedoścignioną jakość oraz powtarzalność detali. Jednocześnie istnieje szczególnie niskie ryzyko uszkodzenia produktu. Nie dochodzi zatem do powstania strat materiałowych.
Maszyna ze źródłem CO2 TRUMPFMATIC L 3050
Dysze wykorzystywane podczas procesu cięcia laserem
Maszyna do cięcia laserowego blach metalowych TRUMPFMATIC L 3050

Cięcie laserem rur i profili Lublin

Nasza firma to zespół specjalistów. Działamy w mieście Lublin i chętnie wykonamy dla Ciebie zlecenie jakim jest cięcie laserem 3D. Wyróżnia nas terminowość i precyzja wykonania zamówień. Szanujemy czas klienta. Oferujemy darmową wycenę oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. W naszym parku maszynowym znajduje się najwyższej jakości sprzęt przeznaczony do cięcia laserowego rur oraz profili. Maszyna pozwala bezbłędną obróbkę różnorodnych materiałów, zarówno metali jaki i niemetali. Poniżej przedstawiamy maksymalne grubości cięcia laserowego:
  • Stal czarna- 8 mm
  • Stal nierdzewna- 5 mm
  • Aluminium- 3 mm
  • Mosiądz- 3 mm
  • Miedź 2- mm

Szerokie wykorzystanie cięcia laserowego

Laser światłodowy do obróbki rur oraz profili

Cięcie laserem rur oraz profili to proces, który stosuje się do wyprodukowania części niewymagających dalszej obróbki. Elementy powstałe w ten sposób znajdują zastosowanie na wielu płaszczyznach, między innymi jako części większych konstrukcji architektonicznych, maszyn, mebli, czy pojazdów. Jako części składowe, muszą być one wykonane bezbłędnie. Maszyna, której używamy, aby wykonać cięcie laserowe w mieście Lublin charakteryzuje się dokładnym strumieniem tnącym oraz wysoką odpornością na drgania. Gwarantuje więc dokładność, a dodatkowo dużo szybszy czas realizacji w porównaniu z konwencjonalnymi metodami obróbki materiałów. Wszystkie te czynniki znacząco przekładają się na czas pracy, a dodatkowo ograniczają ilość zużytej energii oraz materiału. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny wykonania usługi jaką jest cięcie laserowe rur i profili 3D.

Cięcie laserowe 3D- gwarancja jakości i zadowolenia

Cięcie profili aluminiowych za pomocą lasera 3d
Cięcie profili stalowych laserem Fiber

Niezależnie od tego, jaki materiał zostanie poddany procesowi cięcia rur i profili, wykonane elementy zawsze będą precyzyjne. Na każdym etapie produkcji wielokrotnie przeprowadzamy kontrole. Dużą uwagę przywiązujemy także do utrzymania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Technologia jaką jest cięcie laserowe umożliwia wykonanie zleceń, które do niedawna uznawane były za nierealne. Jej podstawowymi zaletami są:

  • Wąska strefa wpływu ciepła.
  • Gładka, niewymagająca dalszej obróbki powierzchnia wyprodukowanych elementów.
  • Oszczędność materiału poprzez powstawanie wąskiej szczeliny cięcia.
  • Duża szybkość cięcia.
  • Łatwość automatyzacji.

Te cechy pozwalają nam przeprowadzić cięcie laserowe rur oraz profili na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie krótki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów realizacji projektu w mieście Lublin.

Laserowe cięcie profila stalowego
Laserowe cięcie rur stalowych
Cięcie rur stalowych za pomocą lasera 3d
Cięcie laserowe profili nierdzewnych