Cięcie laserem Zielona Góra

Szybkie wycinanie laserowe w metalu Zielona Góra

Najlepszą firmą, która wykona dla ciebie szybko usługę cięcia laserem w Zielonej Górze, jesteśmy my. Wybierając usługi świadczone przez naszą firmę, zdobędziesz doświadczenie naszych fachowców, którzy posiadają również rozległą wiedzę w tej dziedzinie.

Co więcej, nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi materiałami. Są to surowce najwyższej klasy, uznane na całym świecie.

Nasza kadra często angażują się w szkolenia i projekty, mają więc kwalifikacje aby obsługiwać zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do terminowości i jakości wykonanych usług, zbieramy wiele pozytywnych opinii.

Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza używa najlepszej jakości sprzęt, którym jest laser marki TRUMATIC, a także wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Maszyny te odznacza niezwykła jakość cięcia i dokładność detali. Sprzęt ten pozwala również na cięcie blach o grubości do 25 mm.

Mimo, że cięcie laserem to obróbka termiczna, proces ten nie powoduje powstawania żadnych odkształceń czy strat w materiale. Inżynierowie, artyści czy projektanci używają cięcia laserowego, między innymi do produkowania prototypów czy po prostu jako metoda w produkcji przemysłowej, która gwarantuje powtarzalność wszystkich ciętych detali i elementów.

Cięcie laserem umożliwia więcej niż tylko cięcie blach. Pozwala on również na rastrowanie produktów. Podgrzewa się ich powierzchnię materiału i wypala ich górną warstwę. Modyfikuje to ich wygląd. Obróbka metali przez cięcie laserowe to zdecydowanie najbardziej innowacyjny sposób, aby poddać obróbce materiały nie tylko metalowe. Niezależnie od tego jaki produkt zostanie poddany cięciu laserowemu, jakoś przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Wykończenie produktu nie będzie wymagało więc przeznaczenia wielu środków i czasu. Proces ten zapewni także powtarzalność i dokładność elementów oraz niezwykle niskie ryzyko uszkodzenia materiału, dzięki czemu nie powstają straty materiałowe.