Cięcie laserem Zielona Góra

Szybkie wycinanie laserowe w metalu Zielona Góra

Najlepszą firmą, która wykona dla ciebie szybko usługę cięcia laserem w Zielonej Górze, jesteśmy my. Wybierając usługi świadczone przez naszą firmę, zdobędziesz doświadczenie naszych fachowców, którzy posiadają również rozległą wiedzę w tej dziedzinie.

Co więcej, nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi materiałami. Są to surowce najwyższej klasy, uznane na całym świecie.

Nasza kadra często angażują się w szkolenia i projekty, mają więc kwalifikacje aby obsługiwać zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do terminowości i jakości wykonanych usług, zbieramy wiele pozytywnych opinii.

Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza używa najlepszej jakości sprzęt, którym jest laser marki TRUMATIC, a także wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Maszyny te odznacza niezwykła jakość cięcia i dokładność detali. Sprzęt ten pozwala również na cięcie blach o grubości do 25 mm.

Mimo, że cięcie laserem to obróbka termiczna, proces ten nie powoduje powstawania żadnych odkształceń czy strat w materiale. Inżynierowie, artyści czy projektanci używają cięcia laserowego, między innymi do produkowania prototypów czy po prostu jako metoda w produkcji przemysłowej, która gwarantuje powtarzalność wszystkich ciętych detali i elementów.

Cięcie laserem umożliwia więcej niż tylko cięcie blach. Pozwala on również na rastrowanie produktów. Podgrzewa się ich powierzchnię materiału i wypala ich górną warstwę. Modyfikuje to ich wygląd. Obróbka metali przez cięcie laserowe to zdecydowanie najbardziej innowacyjny sposób, aby poddać obróbce materiały nie tylko metalowe. Niezależnie od tego jaki produkt zostanie poddany cięciu laserowemu, jakoś przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Wykończenie produktu nie będzie wymagało więc przeznaczenia wielu środków i czasu. Proces ten zapewni także powtarzalność i dokładność elementów oraz niezwykle niskie ryzyko uszkodzenia materiału, dzięki czemu nie powstają straty materiałowe.
Cięcie laserem blach-2

Cięcie laserem rur i profili Zielona Góra

Oprócz laserowego cięcia blach, podejmujemy się również zleceń na laserowe cięcie rur i profili. Mamy możliwość zarówno ciąć je na mniejsze części jak i wycinać w nich otwory o różnych kształtach. Tniemy rury i profile wykonane ze stali czarnej oraz nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi. Wybór usługi laserowego cięcia rur i profili w Zielonej Górze to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Laserowe cięcie 3D – zalety

 Cięcie laserem to przede wszystkim najbardziej precyzyjna dostępna na rynku metoda cięcia rur i profili dostępna na rynku. Proces ten jest w pełni zautomatyzowany, co zapewnia wielką powtarzalność elementów, a także znacząco skraca czas ich wykonywania. Świetnie nadaje się więc do produkcji masowej. Powierzchnia metalu poddawana obróbce jest niewielka – równa się grubości cienkiej wiązki laserowej, a krawędzie cięcia są bardzo czyste, nie wymagające dalszego wykończenia, co pozwala ograniczyć straty materiału praktycznie do zera. Parametry cięcia są wprowadzane do specjalnego komputera, sterującego całym procesem, więc możemy dopasować je w 100% pod potrzeby naszego klienta. Dzięki zautomatyzowaniu procesu, cięcie laserowe jest również bardzo wydajną technologią – w krótkim czasie możemy poddać obróbce dużą ilość materiału. Nasi fachowcy podchodzą do każdego zamówienia indywidualnie, a powierzone im zlecenia wykonują rzetelnie i z troską o każdy szczegół. Wykonywane przez naszą firmę cięcia są zawsze najwyższej klasy – zarówno te proste jak i te bardzo skomplikowane.

Nasz sprzęt do cięcia laserowego dla klientów z Zielonej Góry

Dla klientów mających swoje firmy w Zielonej Górze używamy nowoczesnej laserów do rur oraz profili. Tniemy rury o wymiarach średnicy między 20 a 210 mm oraz profile od 20×20 do 150×150 mm ( lub inne, mieszczące się w średnicy 210 mam, na przykład 20×150 mm, 100×50 mm). Maksymalna długość materiału, który możemy załadować do maszyny to 6500mm. Maksymalna grubość cięcia to 8mm przy stali czarnej, 5mm przy stali nierdzewnej, 3mm przy aluminium i mosiądzu, 2mm przy miedzi. Nasza maszyna jest wyposażona w automatyczny podajnik na rury, dzięki któremu przyspiesza się proces cięcia oraz zwiększona jest jego precyzja. Całość procesu jest w pełni zautomatyzowana i sterowana komputerowo.

Wybierając usługi naszej firmy w zakresie cięcia laserem rur oraz profili, dokonują Państwo dobrego wyboru. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych cięć, krótki czas realizacji projektu oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Laserowe Cięcie Profili-3
Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-1