6 października, 2023

Stoły parkowe metalowe

Stoły parkowe metalowe producent -01
Stoły parkowe metalowe producent -02

Strefa wypoczynku w mieście: stół parkowy

Mała architektura, którą w Elektron z pasją zajmujemy się na co dzień, to nie tylko niezbędne w miejskiej przestrzeni ławki, kosze i zadaszenia — to również coraz częściej pojawiające się na terenach zielonych stoły parkowe

 

Dobrze umieszczony stół parkowy (wraz z osłaniającym go daszkiem i kilkoma ławkami dookoła) może być sercem popołudniowych, letnich spotkań — tych w gronie rodziny lub przyjaciół. Każdy stolik tworzy w parku małą, odrębną przestrzeń: idealną do zorganizowania pikniku, grilla czy sesji gier planszowych. Korzystają z nich zarówno najmłodsi, jak i seniorzy — i dlatego urbaniści odpowiedzialni za zagospodarowanie przestrzeni miejskiej często nie wyobrażają sobie bez nich parku. Jako producent stołów parkowych, w Elektron także uważamy je za idealną alternatywę dla tradycyjnego biwakowania na kocach — i chętnie zadbamy o to, by już niedługo ozdobiły kolejne miasto!

 

Stoły parkowe i rekreacyjne sprawdzają się naturalnie nie tylko na terenach zielonych. Znajdziesz je zarówno w centrach miast, jak i w sercu dużych osiedli. Wszędzie tam, gdzie mieszkańcy (oraz turyści) potrzebują wyodrębnionej przestrzeni do odpoczynku może pojawić się stół — oczywiście wykonany z jak największą dbałością!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stołów miejskich i parkowych?

Stoły rekreacyjne — miejskie i parkowe muszą spełniać jak najwyższe standardy jakości. Korzystają z nich tysiące osób, a do tego — przez cały czas są one narażone na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego właśnie najczęściej wykorzystywanymi przez Elektron materiałami są odporne na korozję metale oraz impregnowane drewno; przy wielu konstrukcjach je łączymy, co pozwala nam uzyskać nie tylko solidny, ale i ciekawy wizualnie efekt. Estetyka stołów również jest niezwykle istotna — stoły parkowe stanowią przecież jedną z wizytówek otaczającej je przestrzeni. Wreszcie, sam projekt stołu musi być dostosowany do potrzeb użytkowników; jednolite blaty często okazują się bardziej praktyczne, zaś drewniane listwy — najlepiej pasują swoim stylem do zielonej przestrzeni miejskiego parku.

Stoły parkowe od firmy Elektron — producenta nowoczesnych rozwiązań w przestrzeni miejskiej

W Elektron jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające projekty. Każdy z nich realizujemy w 100% zgodnie z wizją naszego Klienta — wnosząc do niej innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyższą jakość materiałów i dbałość o każdy szczegół — niezależnie od tego, z jak dużym zamówieniem musimy się zmierzyć. Bo w produkcji seryjnej nie uznajemy kompromisu między ilością a jakością!

Mała architektura producent - 3