Cięcie laserem Bydgoszcz

Niezawodne cięcie laserem w Bydgoszczy

Niezależnie od tego czy zamówienie otrzymujemy od indywidualnego klienta czy przedsiębiorstwa, nasza firma gwarantuje szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Wszystkie zamówienia są dla nas równie ważne. Nasza doświadczona kadra pracownicza wykona także szybką wycenę i podejmie się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Dlatego jeśli potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy.

 

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, zaoferujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych fachowców w dziedzinie cięcia laserem. Co więcej, nasza firma dysponuje niezwykle nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi potrzebnymi materiałami. Są to najwyższej klasy surowce uznawane na całym świecie. Nasi pracownicy nieustannie biorą udział w szkoleniach i projektach przez co są oni w stanie obsługiwać najbardziej zaawansowane maszyny. Jako firma przykładamy niezwykłą uwagę do terminowości dzięki czemu nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Cięcie laserem blach-4
Cięcie laserem blach-6

Nasi pracownicy używają lasera marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarki w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. Sprzęt używany w naszej firmie cechuje się bezkonkurencyjną jakością i precyzją pracy. Umożliwia też cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. 

 

Cięcie laserem blach-10

Proces cięcia laserem nie powoduje powstawania odkształceń czy strat w materiale, mimo że jest to proces obróbki termicznej. Laser może służyć do produkowania prototypów, ale i produkcji przemysłowej. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów.

Cięcie laserem blach-11
Cięcie laserem Bydgoszcz

Do jakich celów przeznaczone jest cięcie laserem ?

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia. Ze względu na bezpieczeństwo, proces cięcia laserem wykonywany jest zdalnie. Tego rodzaju obróbka sprawdza się idealnie przy cięciu cienkiej stali.

Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem lasera. Pozwala on też na rastrowanie produktów przez podgrzewanie powierzchni ich materiału, wypalenie ich górnej warstwy i modyfikację wyglądu.

Skuteczność, a cięcie laserowe

Jeżeli chce się poddać obróbce materiały nie tylko metalowe, cięcie laserem to najlepszy i najbardziej innowacyjny sposób. Jakość przyciętej krawędzi pozostanie na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, jaki produkt poddany zostanie obróbce. Metoda ta pozwoli na bezkonkurencyjną powtarzalność i dokładność ciętych elementów oraz niskie ryzyko powstania uszkodzeń materiału, co zapobiega produkowaniu strat materiałowych. Co więcej, wykończenie produktu nie będzie wymagało dużej ilości czasu czy środków.
Laserowe Cięcie Profili-4

Cięcie laserem – rury i profile metalowe

Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług z dziedziny obróbki konstrukcji metalowych, a także produkcją komponentów i części maszyn. Cięcie laserowe rur i profili to jedna z naszych specjalności! Każdy zrealizowany jak dotąd projekt związany z tą usługą przysporzył nam nie tylko wiedzy i doświadczenia w tym zakresie, ale przede wszystkim zaufania naszych klientów. Przyjmujemy zarówno standardowe zlecenia, jak i te, wymagające adaptacji oraz zastosowania nowych rozwiązań technologicznych, projektami! Cały czas się rozwijamy żeby zapewnić możliwie najwyższy poziom zadowolenia naszych kontrahentów. Uważamy, że lojalność klientów i wieloletnie kontrakty z dotychczasowymi zleceniodawcami najlepiej świadczą o naszym profesjonalizmie i dbałości o szczegóły.

Cięcie laserowe rur i profili realizujemy przy pomocy prawdziwie innowacyjnego sprzętu! W naszej firmie, korzystamy wyłącznie z maszyn uznanych producentów. Dokładność i precyzje, niezbędną przy cięciu elementów metalowych, takich jak rury i profile metalowe uzyskujemy dzięki wykrawarce HS-TH65, czyli bezsprzecznie jednej z najlepszych na rynku. Jeżeli zaś chodzi o parametry cięcia rur to:

Maksymalna długość cięcia rury wynosi 6000 mm

Zakres cięcia rur (średnica rury x długość) ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm

W przypadku profili:

Zakres cięcia profilu kwadratowego  £ 20×20 – £ 150×150 x 6500
(lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm)

Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-2

Grubość ciętych rur i profili:

  • Miedź: 2 mm
  • Mosiądz i aluminium: 3 mm
  • Stal nierdzewna: 5mm
  • Stal czarna: 8 mm

Materiały na jakich pracujemy to, między innymi:

  • Stal,
  • Stal nierdzewna,
  • Aluminium,
  • Mosiądz,
  • Miedź,
  • Stop chromo-niklowy.

Dodatkowe informacje:

Automatyczny załadunek materiału o długości 3600-6500 mm
Rozładunek automatyczny –  3000 mm

Obszar działania – Bydgoszcz

Realizujemy zlecenia w wielu rejonach Polski, szczególnie jednak upodobaliśmy sobie Bydgoszcz, z uwagi na jej duży potencjał ekonomiczny. Cięcie laserowe rur i profili wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw przemysłowych. Dlatego niezależnie od rozmiarów Twojego biznesu, możesz śmiało zgłosić się do nas, a my bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie do standardów cięcia laserowego – oni znają się na tym najlepiej, więc możesz być pewien, że zaproponują najodpowiedniejsze rozwiązanie w atrakcyjnej cenie!

Laserowe Cięcie Profili-3