Cięcie laserem Bydgoszcz

Niezawodne cięcie laserem w Bydgoszczy

Niezależnie od tego czy zamówienie otrzymujemy od indywidualnego klienta czy przedsiębiorstwa, nasza firma gwarantuje szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Wszystkie zamówienia są dla nas równie ważne. Nasza doświadczona kadra pracownicza wykona także szybką wycenę i podejmie się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Dlatego jeśli potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy.

 

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, zaoferujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych fachowców w dziedzinie cięcia laserem. Co więcej, nasza firma dysponuje niezwykle nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi potrzebnymi materiałami. Są to najwyższej klasy surowce uznawane na całym świecie. Nasi pracownicy nieustannie biorą udział w szkoleniach i projektach przez co są oni w stanie obsługiwać najbardziej zaawansowane maszyny. Jako firma przykładamy niezwykłą uwagę do terminowości dzięki czemu nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Nasi pracownicy używają lasera marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarki w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. Sprzęt używany w naszej firmie cechuje się bezkonkurencyjną jakością i precyzją pracy. Umożliwia też cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. 

 

Proces cięcia laserem nie powoduje powstawania odkształceń czy strat w materiale, mimo że jest to proces obróbki termicznej. Laser może służyć do produkowania prototypów, ale i produkcji przemysłowej. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów.

Cięcie laserem Bydgoszcz

Do jakich celów przeznaczone jest cięcie laserem ?

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia. Ze względu na bezpieczeństwo, proces cięcia laserem wykonywany jest zdalnie. Tego rodzaju obróbka sprawdza się idealnie przy cięciu cienkiej stali.

Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem lasera. Pozwala on też na rastrowanie produktów przez podgrzewanie powierzchni ich materiału, wypalenie ich górnej warstwy i modyfikację wyglądu.

Skuteczność, a cięcie laserowe

Jeżeli chce się poddać obróbce materiały nie tylko metalowe, cięcie laserem to najlepszy i najbardziej innowacyjny sposób. Jakość przyciętej krawędzi pozostanie na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, jaki produkt poddany zostanie obróbce. Metoda ta pozwoli na bezkonkurencyjną powtarzalność i dokładność ciętych elementów oraz niskie ryzyko powstania uszkodzeń materiału, co zapobiega produkowaniu strat materiałowych. Co więcej, wykończenie produktu nie będzie wymagało dużej ilości czasu czy środków.