Cięcie laserem Sosnowiec

Cięcie laserowe blach nierdzewnych i stalowych w Sosnowcu

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy usługi cięcia laserem w Sosnowcu, nasza firma będzie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego.

Cięcie laserem blach-4

Wybierając usługi świadczone przez naszą firmę, zdobędziesz doświadczenie naszych fachowców, którzy posiadają również rozległą wiedzę w tej dziedzinie. Co więcej, nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi materiałami. Są to surowce najwyższej klasy, uznane na całym świecie.

Nasza kadra często angażują się w szkolenia i projekty, mają więc kwalifikacje aby obsługiwać zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do terminowości i jakości wykonanych usług, zbieramy wiele pozytywnych opinii. Sprzęt jakiego używamy to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc najlepsze i najwyższej jakości maszyny, które charakteryzuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm. Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale. Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów.
Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem blach-2
Cięcie laserem blach-1
Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-6

Cięcie laserowe rur oraz profili Sosnowiec

Cięcie laserowe to jedna z najbardziej popularnych i najnowszych metod obróbki metalów na przełomie ostatnich lat. Cięcie zachodzi poprzez termiczne oddzielanie materiału. Wyróżnia się trzy jego rodzaje: sublimację, topienie oraz wypalanie. Najczęściej te trzy metody są stosowane razem, naprzemiennie. Cechą charakterystyczną cięcia laserem 3D jest prowadzenie wysokoenergetycznego strumienia tnącego. Umożliwia on szybkie i bezbłędne cięcia laserowe różnego rodzaju materiałów zarówno metalowych, ale także niemetalowych. W naszej ofercie w mieście Sosnowiec znajdą Państwo korzystną cenowo usługę cięcia laserowego 3D rur oraz profili. Gwarantujemy wysoką jakość wyprodukowanych elementów oraz pełen profesjonalizm. Wyceny są u nas zawsze darmowe i niezobowiązujące. Ponadto służymy doradztwem w zakresie tematu jakim jest cięcie laserowe 3D. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. Realizujemy projekty własne, ale także zaproponowane przez klienta.

Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-7

Cięcie laserowe innowacyjną maszyną.

Nasz park maszynowy jest stale unowocześniany. Dbamy także o stan maszyn. Przeprowadzamy częste kontrole jakości co daje nam pewność, że wykonywane przez nas zlecenia są zawsze dopracowane do najmniejszego szczegółu. Cięcie laserowe rur oraz profili wykonujemy na najwyższej klasy maszynach. Umożliwia nam to cięcie laserowe bardzo precyzyjne, nawet w przypadku najtrudniejszych zamówień. Najważniejszym elementem naszej firmy jest oczywiście zespół- doświadczeni profesjonaliści. Ludzie, którzy pasjonują się techniką i stale szkolą się w zakresie unowocześnień technologicznych oraz nowych metod. Cięcie laserowe to skomplikowany proces, dlatego dobrym rozwiązaniem jest powierzenie zlecenia osobom doświadczonym i dysponującym odpowiednim sprzętem. Zachęcamy do kontaktu i skorzystanie z usług naszej firmy w mieście Sosnowiec.

Szerokie zastosowanie metody- cięcie laserowe

Cięcie laserem rur oraz profili to proces, który znalazł szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Wyprodukowane dzięki jego użyciu elementy nie wymagają dalszej obróbki. Wykorzystuje się je między innymi jako części większych konstrukcji architektonicznych, maszyn, pojazdów, czy mebli. Znajdują zastosowanie także jako części konstrukcyjne przyrządów fitness lub rurociągów. Gwarantujemy dokładność wykonania każdego zlecenia oraz błyskawiczny czas realizacji. Ponadto dzięki zastosowaniu energooszczędnej metody jaką jest cięcie laserowe, niskiej ilość zużytego w tym procesie materiału oraz energii oferujemy bardzo korzystne ceny. Skorzystaj z naszych usług w mieście Sosnowiec!