Gięcie rur oraz profili Opole

Gięcie rur oraz profili CNC Opole

Potrzebujesz znaleźć firmę, która na najwyższym poziomie wykona dla Ciebie gięcie rur lub gięcie profili CNC? Dobrze trafiłeś! Nasz doświadczony zespół chętnie się tym zajmie! Teraz świadczymy usługi także w mieście Opole. Oferujemy kompleksowe gięcie rur i profili na giętarkach trzpieniowych CNC. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów. Zadowolenie klienta to dla nas sprawa nadrzędna. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, który umożliwia nam realizację nawet bardzo skomplikowanych projektów. Spełnimy wymagania każdego klienta- skontaktuj się z nami, a doradzimy jaka oferta będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. Możliwe wykonanie usługi na podstawie projektu własnego lub zaproponowanego przez klienta.

DLACZEGO ELEKTRON?

Gięcie rur i gięcie profili to proces wymagający wysokiej jakości sprzętu oraz specjalistów, którzy potrafią ów sprzęt obsługiwać. Przekazanie tego typu zlecenia naszej firmie, czyli doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi, daje Ci gwarancję jakości i zadowolenia. Usługi takie jak gięcie rur i gięcie profili świadczymy w całej Polsce, także w mieście Opole! Szanujemy czas klientów, a terminowość uznajemy za jedną z naszych najmocniejszych stron. Dzięki wykorzystywanym przez nas, nowoczesnym technologiom proces gięcia rur i profili jest błyskawiczny, a ponadto energooszczędny. Pozwala nam to zagwarantować korzystne ceny. Nieustannie rozwijamy się bierzemy udział w kursach oraz szkoleniach, aby utrzymywać naszą firmę na najwyższym poziomie. Służymy doradztwem technicznym. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przez cały czas realizacji projektu możesz liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.
Gięcie rur-8
Gięcie rur-9

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Giętarki trzpieniowe- innowacyjny sposób na gięcie rur oraz profili.

Giętarki pozwalają na modyfikację najwyższej jakości materiałów. Kształtują one rury i profile w przygotowanych wcześniej formach gnących zwanych matrycami. Giętarki umożliwiają zmienianie kształtów rur oraz profili z różnych surowców, głównie stali, ale także aluminium oraz miedzi. Nasz zespół pracuje na giętarkach trzpieniowych oraz trójrolkowych. Wybór odpowiedniego modelu zależy od właściwości formowanego materiału. Nasze maszyny są bardzo funkcjonalne, gdyż stosują równomierną siłę nacisku na całej powierzchni giętego materiału. Dzięki temu jego struktura pozostaje nienaruszona, bez zwichrowań niesymetrycznych profili czy pofałdowań na ściankach. Wizualizacja 3D pozwala na osiągnięcie idealnego wygięcia elementu. Nowoczesne giętarki zapewniają możliwość dowolnych ustawień, pozwala to kształtować rury o najróżniejszych wymiarach. Gięcie rur oraz profili niezbędne jest dla wielu gałęzi gospodarczych. Ten proces stosuje się przy produkcji elementów mebli i maszyn, wyposażenia szpitali, gastronomii, opraw oświetleniowych, a także barier drogowych.

Gięcie rur-6
Gięcie rur-7

HURTOWE GIĘCIE RUR ORAZ PROFILI

Kolejną zaletą używanych przez nas giętarek jest możliwość  wytworzenia dowolnej liczby identycznych części. Dzięki czemu ekspresowo realizujemy zamówienia hurtowe. W razie takiej potrzeby, po wykonaniu usług gięcia blach, profili albo rur, realizujemy dalszą obróbkę materiału. W naszej ofercie znajduje się również malowanie proszkowe, które skutecznie zabezpiecza metalowe części. Rozpocznij współpracę z naszą firmą i przekonaj się o najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług! Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne maszyny oraz szkolenia dla pracowników. Nasz zespół składa się z ekspertów, a częste kontrole jakości pomagają nam udoskonalać firmę. Skorzystaj z oferty gięcia rur i profili w Opolu!