Cięcie laserem Zamość

Ekspresowe wycinanie laserowe w metalu Zamość

Jeżeli pilnie potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, który wykona dla ciebie cięcie laserem w Zamościu, wybór naszej firmy będzie najlepszym rozwiązaniem. Każdy klient, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, może liczyć na szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego.

Sprzęt jakiego używamy to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc najlepsze i najwyższej jakości maszyny, które charakteryzuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm. Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale. Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów.

Wycinanie laserowe jest innowacyjnym sposobem obróbki różnych materiałów, metalowych jak i pozostałych surowców. Co więcej, jakość przyciętej krawędzi będzie prezentować się niezmiennie na najwyższym poziomie. Wiązka nakierowana zostaje dokładnie w obszar oznaczony na projekcie. Dzięki temu niepotrzebne będzie przeznaczanie dużej ilości czasu czy środków na wykończenie produktu.

Dodatkowo ta metoda zapewnia niezwykłą jakość i powtarzalność wykonania detali przy bardzo niskim ryzyku uszkodzenia produktu. Nie ma więc mowy o powstaniu strat materiałowych. W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty.

Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia w mieście Zamość.

Maszyna ze źródłem CO2 TRUMPFMATIC L 3050
Maszyna do cięcia laserowego blach metalowych TRUMPFMATIC L 3050
Operator obsługujący laser do cięcia blach stalowych w firme Elektron

Profesjonalne cięcie rur i profili Zamość!

Specjalizujemy się w profesjonalnym cięciu laserem wszelkich elementów metalowych, w tym rur i profili metalowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i latach zdobywania wiedzy specjalistycznej z zakresu obróbki metali oraz materiałoznawstwa oferujemy Ci realizację nawet najbardziej złożonych i wymagających precyzji zleceń cięcia laserem 3D! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, więc możesz śmiało zwrócić się do nas z nawet wyjątkowo nietypowym lub szeroko zakrojonym projektem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dobrać najskuteczniejsze rozwiązania przy zachowaniu atrakcyjnych cen i czasu realizacji.

Cięcie laserowe profili i rur – wykaz materiałów

Wykonujemy cięcie laserem 3D, wielu różnych materiałów o różnej specyfice. Przyjmujemy zlecenia na cięcie rur i profili wykonanych, między innymi, ze stali, aluminiowych, nierdzewnych, , miedzianych oraz chromoniklowych. Każdy z nich cechuje się inną maksymalną grubością cięcia. Dla stali czarnej jest to 8 mm, nierdzewnej 5 mm, aluminium i mosiądzu 3mm, a miedzi 2 mm.

Cięcie laserowe profili i rur Zamość – zakres cięcia

Laser światłodowy do obróbki rur oraz profili

Jak wiadomo, każda maszyna ma swoje ograniczenia. Do cięcia laserem 3D używamy niezwykle precyzyjnej wycinarki najnowszej generacji laserów do rur i profili które jest bezsprzecznie jednymi z najlepszych maszyn tego typu w swojej klasie. Poniżej zamieszczamy kilka, najważniejszych informacji technicznych:

  • Zakres cięcia profilu kwadratowego                                        £ 20×20 – £ 150×150 x 6500
  • Zakres cięcia rury                                                                               ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm
  • Maksymalna długość cięcia rury                                                                             6000 mm
  • Automatyczny załadunek materiału o długości                                          3600-6500 mm
  • Automatyczny rozładunek                                                                                         3000 mm

Laserowe cięcie rur i profili – Zadzwoń do nas!

Cięcie profili aluminiowych za pomocą lasera 3d

Jeżeli chcesz komuś zlecić cięcie rur i profili, ale nie do końca znasz się na wszystkich praktycznych sprawach z tym związanych, albo po prostu chcesz porównać oferty różnych firm, koniecznie skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci w sposób kompleksowy przedstawią Ci naszą ofertę, przygotują szacowany kosztorys oraz zrozumiale i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dzięki nam zyskujesz nie tylko perfekcyjną realizację zlecenia, ale także indywidualne podejście do Twoich potrzeb i merytoryczną konsultację. Co tu jednak dłużej mówić, nie musimy Cię przekonywać! Zadzwoń, a sam przekonasz się o naszym profesjonalizmie! Zapraszamy do kontaktu!

Cięcie rur stalowych za pomocą lasera 3d
Cięcie laserowe profili nierdzewnych
Laserowe cięcie rur stalowych