Cięcie laserem Andrychów

Technologia cięcia laserem Andrychów

Jeżeli pilnie potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy w Andrychowie, który zapewni ci ekspresową usługę cięcia laserem, nasza firma zapewni ci najlepsze warunki i specjalistów. Każdemu klientowi proponujemy atrakcyjne warunki współpracy i gwarantujemy dokładność i szybkość wykonania zamówienia, nie zważając na to czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy duże przedsiębiorstwo. Wszystkie zamówienie mają dla nas równie duże znaczenie i każde z nich traktujemy bardzo poważnie.

Nasi wykwalifikowani pracownicy do obróbki używają najlepszego lasera marki TRUMATIC i wycinarki w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Bezkonkurencyjna jakość, dokładność i precyzja pracy są najważniejszymi cechami tych maszyn. Są w stanie ciąć blachy o maksymalnej grubości 25 mm. Gwarantują one także całkowitą powtarzalność wszystkich detali i wycinanych elementów.

 

Wybierając usługi naszej firmy w mieście Andrychów, zyskasz szeroką wiedzę naszych fachowców w dziedzinie cięcia laserem. Wykonają oni dla Ciebie szybką wycenę i podejmą się nawet najtrudniejszych projektów, aby zadowolić każdego Klienta. Dzięki wielu szkoleniom i projektom nasza kadra posiada kwalifikacje do obsługi najbardziej skomplikowanych maszyn. Co więcej, zwracamy szczególną uwagę na terminowość wykonania usługi, dlatego też zebraliśmy już wiele pozytywnych komentarzy dotyczących naszej pracy.

Korzyści z cięcia laserem

Oferujemy cięcie nie tylko prostych form, ale i tych złożonych. Dzięki sterowaniu numerycznemu naszego sprzętu, jesteśmy w stanie dostosować parametry do indywidualnego projektu natomiast jej oprogramowanie umożliwia na wprowadzenie zmian na dowolnym etapie produkcji. Ma to dodatkową zaletę, jako że można zaoszczędzić środki i czas podczas produkcji. Proces ten odbywa się również całkowicie zdalnie, ze względu na bezpieczeństwo. Warto również wspomnieć, że w porównaniu do innych metod obróbki metalu takich jak cięcie plazmą czy strumieniem wody, cięcie laserem gwarantuje o wiele lepsze efekty.

Wycinanie laserowe blach to nie jedyne przeznaczenie naszego lasera. Oferuje on także rastrowanie produktów poprzez podgrzewanie powierzchni ich materiału. Wtedy wypaleniu ulega jego górna warstwa, a to znacząco modyfikuje jej wygląd.

 

Andrychów to idealna lokalizacja, aby przetestowali Państwo nasze usługi cięcia laserem. Oferujemy innowacyjne cięcie laserem nie tylko materiałów metalowych, ale i tych niemetalowych. Jakość przycinanej krawędzi pozostaje na takim samym wysokim poziomie, niezależnie od materiału. Dlatego też nie trzeba przeznaczać czasu i środków na wykończenie produktu. Technologia, którą oferujemy, zapewnia doskonałą jakość i powtarzalność ciętych detali i wszelkich elementów. Ważną zaletą jest to, iż ryzyko uszkodzenia produktu jest niesamowicie niskie, przez co nie dochodzi do strat materiałowych.