30 września, 2020

Meble metalowe ze stali nierdzewnej i aluminium – designerskie i loftowe

Producent mebli metalowych - Kompleksowa obsługa zamówień

Wszystkie meble produkowane przez nas są projektowane tak, aby spełniały wizję naszego Klienta. Wygląd mebli dopełnia ich funkcjonalność.  

Zastosowane przez nas rozwiązania produkcji mebli metalowych cieszą się dużym uznaniem na rynku, a więc nasze produkty spełnią się nie tylko w biurze czy warsztacie, ale również w nowoczesnym domu. Posiadamy doświadczenie w produkcji mebli restauracyjnych, mebli hotelowych oraz mebli biurowych

Nasza firma stale się rozwija i poszerza zakres usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce metali jesteśmy najlepszym wyborem w produkcji metalowych mebli, które spełnią funkcje użytkowe i zachwycą swoim wyglądem. Meble naszej produkcji są stabilne i odporne na obciążenia. Gwarantujemy ich długowieczność, nowoczesny design i konkurencyjne ceny, oraz fachowe doradztwo w tworzeniu projektu i realizowaniu wizji Klienta.

meble metalowe webelektron producent -1

Zalety mebli metalowych

Największą zaletą mebli metalowych jest praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji i przede wszystkim duża wytrzymałość, która pozwala na wieloletnią eksploatację. Meble metalowe są więc produktami charakteryzującymi się świetnym wyglądem oraz długoletnią wytrzymałością na użytkowanie.

Ostatnimi czasy meble metalowe są hitem nie tylko biur, ale również gospodarstw domowych. Możemy je coraz częściej odnaleźć w nowocześnie umeblowanych salonach czy jadalniach. Stały się tak popularne ze względu na swoją ustawność i pojemność.

Szeroka oferta mebli metalowych

Jako że meble metalowe mogą spełniać wiele funkcji ze względu na swoją uniwersalność, mogą one znaleźć się w różnorodnych miejscach. W zależności od potrzeb Klienta możemy wytworzyć meble do warsztatów, szafki ubraniowe, meble biurowe, krzesła, ławki, stoliki, wszelkiego rodzaju meble mogące spełnić się w domu.

meble metalowe webelektron producent - 2

Meble warsztatowe musi cechować przede wszystkim trwałość i wytrzymałość co pozwoli na korzystanie z nich przez wiele lat. Specjalne szuflady, uchwyty czy biurka pozwalają na uporządkowanie przestrzeni i pomagają w rozmieszczeniu potrzebnych narzędzi. Nawet jeśli w warsztacie znalazłyby się narzędzia i urządzenia pokryte smarami czy innymi tego rodzaju substancjami, meble metalowe pozwalają na szybkie usunięcie ich z powierzchni. Meblom tym nie szkodzi czyszczenie nawet silnymi preparatami. Często klienci życzą sobie wykonania ścianek narzędziowych z półkami i haczykami, schowków, specjalistycznych szafek i szuflad. Oferujemy wykonanie tego typu mebli w różnych rozmiarach i wersjach. To pozwoli zadowolić każdego klienta i spełnić jego wizje. Ważne jest wykonanie wyposażenie które spełniać będzie wszelkie wymogi.

Ważny jest przemyślany zakup mebli socjalnych i pracowniczych. Meble tego rodzaju obejmują przede wszystkim szafki ubraniowe dla firm czy szkół, szafy gospodarcze, strażackie czy ławki i krzesła. Warto zakupić meble, które przetrwają wieloletnie i intensywne użytkowanie. Wykonywane przez nas meble nie wykazują śladów użytkowania nawet po długim czasie, są więc niezwykle trwałe. Co więcej, ich design będzie idealnym dopełnieniem wnętrz i pozwoli na odpowiednie zagospodarowanie wnętrza.

Meble metalowe biurowe muszą spełniać zupełnie inne wymagania niż te mieszkaniowe, ponieważ potrzebny jest nie tylko estetyczny wygląd, ale również duża trwałość i wytrzymałość na intensywne eksploatowanie. Ważne jest więc dokładnie wykonanie tego rodzaju mebli, aby charakteryzowały się przede wszystkim trwałością i bezpieczeństwem, jako że najprawdopodobniej będą one obciążone wielokilogramową dokumentacją. Zapewniamy mocny spaw, a co za tym idzie długą żywotność mebli, precyzyjny projekt i wykonanie. Meblami produkowanymi do potrzeb biurowych są między innymi szafy kartotekowe, szafy do przechowywania dokumentów, biurka, stoły, szafki na rysunki czy regały

Meble metalowe to również wszelkiego rodzaju meble sportowe (szafy ubraniowe czy do przechowywania sprzętu), meble medyczne, biblioteczne, wszelkiego rodzaju regały, szafki na klucze, szafy garażowe bądź chemiczne, szafki skrytkowe itp.

meble metalowe webelektron producent - 3

Szeroka oferta zapewniana przez naszą firmę oraz nasze doświadczenie pozwala na realizację również tych niestandardowych zamówień, opierających się na potrzebach Klientów. Wszystkie zamówienia wykonywane są przez nas terminowo i precyzyjnie. Dbamy o każdy szczegół i zadowolenie Klientów.