Gięcie rur - Wałbrzych

Profesjonalne gięcie rur oraz profili CNC

Poszukujesz firmy, która wykona profesjonalne gięcie rur? Wałbrzych to siedziba Twojej firmy i właśnie tu szukasz sprawdzonego usługodawcy? Pozostajemy do Twojej dyspozycji! Chętnie wykonamy obróbkę CNC hurtowych ilości elementów stalowych i aluminiowych. Zapraszamy do współpracy!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Wałbrzychu

Pracujemy na materiałach wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium oraz miedzi.  Realizujemy zarówno standardowe gięcia CNC, jak i spirale czy łuki gięte na rolkach. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści.

Jesteśmy ekspertami w obróbce CNC rur i profili metalowych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta oraz utrzymywanie firmy na najwyższym możliwym poziomie. Właśnie dlatego nieustannie szkolimy swoich pracowników, unowocześniamy park maszynowy oraz przeprowadzamy częste kontrole jakości. Oprócz usługi, jaką jest gięcie rur i profili, w naszej ofercie znajdą Państwo także malowanie proszkowe, które zabezpiecza metalowe części.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Szanujemy czas klienta. Pracujemy na sprawdzonych urządzeniach od renomowanych producentów. Nasz wykwalifikowany zespół najczęściej używa giętarek trzpieniowych. Zapewniają one możliwość fachowej obróbki, dużą wydajność, a dodatkowo są energooszczędne. Osiągają bardzo wysoką prędkość posuwu, a formowane przez nie elementy są gotowe niemal natychmiast.  Wszystkie te cechy przekładają się na atrakcyjne stawki za obróbkę CNC rur oraz gięcie profili. Wałbrzych to miasto, w którym realizujemy szczególnie dużo zleceń na formowanie aluminiowych i stalowych części. O wysokiej jakości naszej pracy świadczą pozytywne opinie klientów.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur stalowych – Wałbrzych: na jakim sprzęcie pracujemy?

Dostępność maszyn do gięcia trzpieniowego na rynku jest bardzo duża. Można znaleźć różnego rodzaju sprzęt,   rozpoczynając od prostych i manualnych urządzeń, kończąc na tych innowacyjnych oraz zautomatyzowanych, które umożliwiają wykonywanie często kilku procesów jednocześnie. W naszym parku maszynowym znajdują się przede wszystkim nowoczesne giętarki trzpieniowe. Gięcie profili zamkniętych wykonujemy za ich pomocą metody na zimno.

Gięcie rur – Wałbrzych: co wyróżnia naszą ofertę?

Dużą zaletę stosowania giętarki trzpieniowej w procesie gięcia rur i profili jest to, że struktura materiału oraz jego techniczne właściwości pozostają bez zmian: bez pofałdowań na ściankach czy zwichrowań niesymetrycznych profili. Jest to możliwe dzięki umieszczeniu w rurze specjalnego, elastycznego trzpienia. Właśnie on zapobiega marszczeniom, czy nierównościom. Dzięki funkcji wizualizacji 3D, pomiaru długości i animacji procesu gięcia mamy gwarancję, że każdy element zamówienia zostanie wykonany bezbłędnie. Możliwe jest gięcie rur i profili w sposób stały i zmienny. Plastyczna obróbka polega na ściskaniu i analogicznym rozciąganiu włókien danego materiału. W ten sposób możemy nadać mu dowolny kształt.

Gięcie profili i rur Wałbrzych: co możemy dla Ciebie wykonać?

Nasze giętarki trzpieniowe posiadają funkcje push-bending oraz stretch bending. Pierwsza pozwala na gięcie rur oraz profili na tak zwanej matrycy. Rura jest wyginana w odpowiednim miejscu dzięki wcześniejszemu ustawieniu jej przez specjalne rolki. Dzięki tej funkcji możliwe jest także uzyskiwanie kształtów przestrzennych w procesie obracania rury.
Metoda stretch bending jest natomiast najbardziej precyzyjna. Została rozwinięta na potrzeby przemysłu lotniczego, a obecnie wykorzystuje się ją często także w architekturze. Zapewnia ona bardzo dokładne gięcie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz zlecić gięcie profili? Wałbrzych ma nowego lidera w branży CNC, który chętnie podejmie współpracę z Twoją firmą! Zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie wyboru najlepszej dla Państwa metody gięcia rur lub gięcia profili.  Realizujemy zlecenia zarówno na podstawie projektów własnych, jak i dostarczonych przez klienta. Oferujemy darmową i niezobowiązującą wycenę!

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7