Gięcie rur i profili - Nowy Sącz

Gięcie rur aluminiowych i ze stali

Jesteś zainteresowany zleceniem usługi na gięcie rur? Nowy Sącz to duży  ośrodek gospodarczy, w którym działa wiele firm z branży budowlanej i przemysłowej. Nic dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców zgłasza zapotrzebowanie na usługi z zakresu obróbki CNC. Jeżeli chcesz zlecić gięcie aluminiowych lub stalowych elementów, pozostajemy do usług!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Nowym Sączu

Oferujemy Ci profesjonalne gięcie rur i profili. Przyjmujemy zamówienia głównie od przedsiębiorstw zainteresowanych hurtowymi zamówieniami  działającymi na terenie województwa małopolskiego. Obróbkę CNC przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych i niezawodnych giętarek trójrolkowych oraz giętarek trzpieniowych CNC.

Zrealizujemy dla Ciebie każde zamówienie, w tym hurtowe na gięcie rur. Nowy Sącz to miejsce, w którym prowadzisz biznes? Świetnie się składa! Od niedawna poszerzyliśmy działalność właśnie o to miasto i okoliczne miejscowości! Realizujemy zamówienia na elementy proste i złożone, które wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu. Otrzymujesz od nas doskonale wykształcone części, które nadają się do zastosowania w Twoich projektach od razu po przejęciu od nas przesyłki.

Gięcie rur-8

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie profili i rur Nowy Sącz: co możemy dla Ciebie wykonać?

 Chciałbyś zamówić gięcie rur? Nowy Sącz nie przyciąga atrakcyjnymi stawkami za tę usługę? U nas możesz zrealizować zamówienie w bardzo atrakcyjnej cenie.  Nie kupujesz w ciemno – przedstawimy Ci bezpłatną wycenę, która do niczego nie zobowiązuje. Pokażemy Ci także projekty, które dotychczas zrealizowaliśmy. Dodatkowo wykonujemy m.in. malowanie proszkowe, czy gwintowanie otworów wygiętych już dla Ciebie rur i profili. Oferujemy dogodne warunki współpracy i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Gięcie rur-9

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zależy nam, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Cały czas podnosimy kwalifikacje zawodowe, aby zapewnić Ci najwyższy poziom usług.  Przygotujemy nawet najbardziej skomplikowane elementy w maksymalnie krótkim czasie.

Gięcie rur aluminiowych i ze stali, a także gięcie profili aluminiowych i stalowych jest u nas zwykle bez najmniejszych defektów, tj. pofałdowania, czy zwichrzenia. Przyspiesza to jeszcze bardziej czas przesyłki zamówionych rur i profili pod wskazany adres na terenie Nowego Sącza.

Gięcie rur – Nowy Sącz: zaufaj profesjonalistom

Gięcie rur stalowych i aluminiowych, jak również gięcie profili ze stali nierdzewnej  i aluminium, to nasze sztandarowe usługi  

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  • wiedza – kompetentny zespół ekspertów,
  • nowoczesne technologie CAD/CAM,
  • zaawansowane i specjalistyczne giętarki cenionych marek,
  • kompletnie wyposażony, doskonale zorganizowany park maszyn.
Gięcie rur-7

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalnie gięcie profili stalowych i gięcie rur ze stali nierdzewnej oraz odpowiednio rur i profili z aluminium, w zakresie do 190 stopni maksymalnego kąta gięcia i do 220 mm maksymalnego stałego promienia gięcia.

Chcesz zrealizować małe lub duże zamówienie na gięcie rur? Nowy Sącz już dziś może skorzystać z naszych usług. Zadzwoń i przedstaw, czego oczekujesz, a my dostosujemy się do Twoich wytycznych!