Gięcie rur - Bydgoszcz

Oferujemy gięcie rur oraz profili – ze stali nierdzewnej, a także aluminiowych

Interesuje Cię profesjonalne gięcie rur? Bydgoszcz to miasto, w którym prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Jeżeli chcesz zlecić obróbkę profili i rur ze stali nierdzewnej lub aluminium, serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Bydgoszczy

Wykonujemy gięcie rur  profili na zlecenie klientów biznesowych, w tym hurtowni i zakładów przemysłowych . Przyjmujemy zamówienia na indywidualne projekty.  Jako że korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy m.in. niezawodną giętarką trzpieniową CNC, wyposażoną w sterowniki, dzięki którym możemy jeszcze przyspieszyć przygotowywanie powtarzalnych elementów. Chcesz zlecić duże zamówienie na gięcie rur? Bydgoszcz to miasto, w którym nie brakuje zakładów przemysłowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, rozszerzyliśmy zakres działalności o woj. kujawsko-pomorskie.

Gięcie rur-9

Gięcie profili i rur Bydgoszcz: co możemy dla Ciebie wykonać?

Wykonamy dla Ciebie gięcie rur i profili aluminiowych i stalowych, w następującym zakresie:

  • proste, powtarzalne elementy,
  • skomplikowane, wymagające doświadczenia i wiedzy seryjnie wytwarzane elementy,
  • krótki czas realizacji prostych i złożonych części,
  • maksymalny zakres kąta gięcia – 190 stopni,
  • maksymalny, stały promień gięcia – do 220 mm.
Gięcie rur-8

Proponujemy Ci również usługi dodatkowe związane z przygotowanymi wcześniej rurami i profilami:

  • pozbywanie się ewentualnych defektów (np. pofałdowań i zwichrzeń – rzadkość u nas),
  • malowanie proszkowe,
  • obróbkę ścierną,
  • gwintowanie otworów.

Uzyskujemy taki sam efekt, jak w standardowym procesie gięcia rur i profili, a Ty otrzymujesz gotowe elementy bez wad technicznych wysokiej jakości w krótszym terminie. Przygotujemy dla Ciebie precyzyjnie wykonane części o określonej średnicy i zadanych parametrach technicznych.

Gięcie rur-7

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy młodą firmą usługową realizującą zamówienia na obróbkę przedmiotów wykonanych z aluminium i nierdzewki. Jednym z naszych flagowych działań, jest gięcie rur. Bydgoszcz to miasto, w którym od lat realizujemy tę usługę dla różnego typu podmiotów gospodarczych

Korzystamy z najbardziej nowoczesnych i niezawodnych maszyn do precyzyjnego kształtowania seryjnie wytwarzanych elementów. Są wśród nich giętarki trzpieniowe CNC i trójrolkowe renomowanych firm.

Gięcie rur – Bydgoszcz: zaufaj profesjonalistom

Dzięki oprogramowaniu CAD/CAM gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili aluminiowych i ze stali przebiega efektywnie i bezbłędnie.  Chciałbyś zlecić usługę gięcia, ale boisz się, że wydatki przekroczą budżet? Skontaktuj się z nami, a my

wycenimy pracę za darmo! Doradzimy także, na który projekt warto się zdecydować. Odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z naszą ofertą i z tematyką gięcia rur i profili.

Zachęcamy Cię do kontaktu!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili