Gięcie rur - Białystok

Gięcie rur oraz gięcie profili wykonanych z aluminium lub ze stali nierdzewnej

Świadczymy usługi z zakresu obróbki rur i profili wykonanych ze stali nierdzewnej i aluminium. Działamy na terenie całego kraju – także w woj. podlaskim. Chciałbyś zlecić gięcie rur? Białystok to miejsce siedziby Twojej firmy? W takim razie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Gięcie profili i rur Białystok: co możemy dla Ciebie wykonać?

Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie elementów, nawet jeśli Twoje zamówienie dotyczy złożonych konstrukcji. Zrealizujemy dla Ciebie gięcie rur oraz profili w formie seryjnie powtarzających się prostych lub skomplikowanych części wykonanych ze stali albo z aluminium. Przyjmujemy zlecenia od hurtowni oraz klientów indywidualnych. .Zapewniamy krótkie terminy realizacji. Korzystamy z zaawansowanego parku maszynowego, którego nieodłącznymi elementami wyposażenia są giętarki – trójrolkowa i trzpieniowa CNC. Dzięki tym profesjonalnym i niezawodnym urządzeniom renomowanych marek wykonamy szybkie i precyzyjne gięcie rur. Białystok to miasto, w którym działamy od lat, realizując zlecenia dla stałych i nowych klientów.   Możesz mieć pewność, że otrzymasz doskonale ukształtowane części, wolne od defektów i o dowolnej formie.

Gięcie rur-8

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wiemy, jak ważne jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego oprócz szybkości, z jaką realizujemy powierzone zlecenia, przykładamy wagę do Twoich oczekiwań. Pomimo  że jesteśmy młodą firmą, doskonale organizujemy naszą pracę i elastycznie dopasowujemy się do każdego projektu. Szukasz usługodawcy, który wykona gięcie rur? Białystok to miasto, w którym prowadzisz działalność? To doskonale! Nie musisz dłużej rozglądać się za specjalistami – zrealizujemy wszelkie prace, które nam zlecisz!

Jest to możliwe, ponieważ wykonujemy gięcie rur aluminiowych i stalowych oraz gięcie profili aluminiowych i ze stali nierdzewnej przy pomocy precyzyjnych, profesjonalnych giętarek trójrolkowych i trzpieniowych CNC. Zrealizujemy dla Ciebie każde hurtowe zamówienie, jeśli tylko Twoje wymagania dotyczą kąta gięcia do 190 stopni i maksymalnego stałego promienia gięcia do 220 mm.

Gięcie rur-7

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Białymstoku

Z nami uda Ci się szybko nawiązać komfortową współpracę. Gięcie rur stalowych i aluminiowych, a także gięcie profili stalowych lub z aluminium rozpoczynamy od wyceny naszych usług. Każde zamówienie jest inne, jednak krótka rozmowa z naszym ekspertem pozwoli Ci rozwiać wątpliwości związane z terminem realizacji, ceną za naszą usługę, czy zakresu oferty.

Gdy już wykonamy dla Ciebie całą serię powtarzalnych części stalowych lub aluminiowych, możesz dodatkowo zdecydować się na przykład na obróbkę ścierną, gwintowanie otworów, czy malowanie proszkowe.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur – Białystok i okolice

Dlaczego właśnie u nas warto zamówić gięcie rur ze stali nierdzewnych lub aluminium, ewentualnie gięcie profili ze stali nierdzewnej czy aluminiowych? Jesteśmy solidni, rzetelni i precyzyjni, więc przygotowane przez nas rury i profile możesz od razu zastosować w swojej działalności.

Powierzamy wszystkie zadania profesjonalistom – project managerom, konstruktorom i technologom. Dodatkowym atutem jest przystępna cena, a jednocześnie wysoka jakość wykonania każdego Twojego zamówienia. Realizujemy również projekty na skomplikowane i złożone, powtarzalne elementy. 

Skorzystaj z naszej oferty!