Gięcie rur i profili - Zamość

Gięcie rur i profili aluminiowych i stalowych

Naszą specjalnością jest gięcie rur. Zamość to miasto, w którym od niedawna zaczęliśmy działalność. Wielu naszych Klientów zainteresowanych głównie hurtowym gięciem rur i profili pochodzi z tej miejscowości. Jeśli również chciałbyś zamówić tę profesjonalną usługę, skorzystaj z naszej oferty!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Zamościu

Przyjmujemy zamówienia hurtowe na gięcie rur i profili zarówno z Zamościa, jak i z całego woj. lubelskiego. Naszymi Klientami są przeważnie hurtownie, które zamawiają u nas seryjnie powtarzalne, gięte rury i profile o prostej lub skomplikowanej formie. Gięcie rur oraz profili możemy wykonać według indywidualnego projektu dostarczonego przez klienta.

Realizujemy każde zamówienie starannie i dokładnie, dlatego też wykształcone części są pozbawione wad technicznych i defektów w postaci pofałdowań i zmarszczeń. Dzieje się tak dlatego, że korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń najwyższej jakości, które potrafimy szybko i sprawnie obsługiwać, co przekłada się na dobrą wydajność i powtarzalność elementów, bez błędów i niedokształceń. Poszukujesz firmy, która zrealizuje zamówienie na gięcie profili czy gięcie rur stalowych? Zamość i okolice to obszary, w których działamy wyjątkowo prężnie. Postaw na wysoką jakość i zaufaj nam!  

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Obróbka rur CNC i gięcie profili – Zamość: jak pracujemy?

Gięcie rur oraz gięcie profili wykonujemy na najwyższym poziomie, korzystając z najbardziej zaawansowanego i w pełni wyposażonego parku maszynowego. Używamy specjalistycznych giętarek trójrolkowych, a także giętarek trzpieniowych CNC. Za pomocą giętarki trójrolkowej jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili aluminiowych i ze stali w zakresie do 180 stopni maksymalnego kąta gięcia i o optymalnym przekroju wynoszącym 54 × 3 mm. Na giętarce trzpieniowej CNC przeprowadzamy skomplikowane modelowanie aluminium i stali. Korzystając z najnowocześniejszej giętarki trzpieniowej CNC renomowanego producenta, uzyskujemy doskonałej jakości rury i profile o maksymalnym kącie gięcia do 190 stopni i o maksymalnym stałym promieniu gięcia do 220 mm.

Gięcie profili i rur Zamość: co możemy dla Ciebie wykonać?

Oprócz podstawowej obróbki CNC proponujemy także dodatkowe usługi związane z gięciem rur i profili – możesz u nas wykonać:

  • malowanie proszkowe wymodelowanych rur i profili,
  • usunięcie ewentualnych defektów, które powstały podczas gięcia,
  • obróbkę ścierną wykonanych elementów stalowych i aluminiowych,
  • gwintowanie otworów rur i profili poddanych uprzednio gięciu.

Nowoczesne metody, dobry sprzęt i doświadczona kadra – te czynniki sprawiają, że wybór naszej firmy to gwarancja zadowolenia z wykonanej usługi.

Gięcie rur-8

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Poszukujesz specjalisty, który wykona dla Ciebie gięcie rur? Zamość to miasto, w którym znajduje się wiele firm i zakładów przemysłowych korzystających z usług formowania elementów stalowych i aluminiowych.  Jeżeli prowadzisz działalność na terenie Zamościa woj. lubelskiego, możesz liczyć na naszą pomoc.

Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, który wykona każde zlecenie rzetelnie i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Pracownicy nieustannie podnoszą swoje kompetencje, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach.

Gięcie profili – Zamość: profesjonalnie i terminowo

Oferujemy również profesjonalne gięcie profili zamkniętych odbywające się zazwyczaj metodą gięcia na zimno. Wykonamy Twoje zlecenie szybko i solidnie. Można nam zaufać!

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7