Gięcie rur - Sosnowiec

Gięcie rur i profili ze stali oraz aluminium

Szukasz sprawdzonego usługodawcy, który wykona profesjonalne gięcie rur? Sosnowiec to miasto, w którym powstaje coraz więcej firm produkcyjnych i zakładów przemysłowych. Z tego względu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o ten obszar woj. śląskiego. Nie szukaj dłużej – zaufaj fachowcom w dziedzinie obróbki CNC!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Sosnowcu

Gięcie rur i gięcie profili to trzon naszej działalności usługowej.  Pomimo że tworzymy młody zespół, dorównujemy innym, bardziej doświadczonym ekspertom w branży obróbki CNC.  Jeśli chciałbyś zlecić gięcie rur oraz profili, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie maksymalnego kąta gięcia do 190 stopni i największego promienia gięcia do 220 mm.

Gięcie profili – Sosnowiec: pozostałe usługi

Oprócz standardowego gięcia rur i profili, wykonanych z aluminium lub stali nierdzewnej, proponujemy wsparcie na dalszym etapie obróbki uformowanych już elementów. Pozbywamy się wszelkich defektów, które obniżają jakość materiału, a także wykonujemy malowanie proszkowe, cięcie laserem, gwintowanie otworów i obróbkę ścierną.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7

Gięcie rur – Sosnowiec: dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 Chcesz zlecić gięcie rur stalowych? Sosnowiec lub okoliczne miasta to obszar Twojej działalności? W takim razie możesz liczyć na krótki termin realizacji zamówienia. Korzystamy z najlepszych i najbardziej nowoczesnych, specjalistycznych maszyn do szeroko rozumianej obróbki materiału.

Nasz park maszynowy jest kompleksowo wyposażony.  Już na wstępie określimy, na których urządzeniach będziemy pracować. Możemy w ten sposób zagwarantować Ci najwyższy poziom usług w preferencyjnej  cenie! Przyjmujemy zamówienia zarówno na proste, jak i złożone elementy.

Gięcie profili i rur Sosnowiec: co możemy dla Ciebie wykonać?

Każde gięcie wykonujemy z maksymalną precyzją, dlatego nie musisz obawiać się o defekty, niesymetryczne zwichrowania czy pofałdowanie.

Gięcie rur-6

Zrealizujemy praktycznie każde zamówienie, dotrzymując umówionego terminu. Chcesz ukształtować rury? A może zainteresowało się gięcie profili? Sosnowiec to miasto o nieograniczonym potencjale, dlatego nasza oferta została dopracowana w najdrobniejszym szczególe, aby spełnić oczekiwania inwestorów. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie duże zamówienie nawet w krótkim czasie ze względu na specyfikę swojego parku maszynowego, doskonałej organizacji i właściwych kwalifikacji naszego zespołu. 

Zadzwoń do nas!