Gięcie rur - Opole

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie profesjonalne gięcie rur? Opole to siedziba Twojej działalności i chciałbyś, aby usługodawca działał właśnie w tym rejonie? Dobrze trafiłeś! Nasz doświadczony zespół chętnie się tym zajmie!  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy kompleksowe gięcie rur i profili na giętarkach trzpieniowych CNC. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów. Zadowolenie klienta to dla nas sprawa nadrzędna. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, który umożliwia nam realizację nawet bardzo skomplikowanych projektów. Spełnimy wymagania każdego klienta. Skontaktuj się z nami, a doradzimy jaka oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Opolu

Obróbka CNC to proces wymagający wysokiej jakości sprzętu oraz specjalistów, którzy potrafią ów sprzęt obsługiwać. Przekazanie tego typu zlecenia naszej firmie daje Ci gwarancję jakości i zadowolenia. Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na gięcie rur? Opole to jedno z miast, w którym świadczymy nasze usługi.

 Szanujemy czas klientów, a terminowość uznajemy za jedną z naszych najmocniejszych stron. Dzięki wykorzystywanym przez nas, nowoczesnym technologiom proces gięcia rur i profili jest błyskawiczny, a ponadto energooszczędny. Pozwala nam to zagwarantować korzystne ceny. Nieustannie rozwijamy się poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, co pozwala nam utrzymywać jakość usług na najwyższym poziomie. Służymy doradztwem technicznym. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przez cały czas realizacji projektu możesz liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur – Opole: jak pracujemy?

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem do obróbki mechanicznej elementów ze stali nierdzewnej i aluminium. Giętarki pozwalają na modyfikację najwyższej jakości materiałów. Kształtują one rury i profile w przygotowanych wcześniej formach gnących zwanych matrycami. Giętarki umożliwiają zmienianie kształtów rur oraz profili z różnych surowców, głównie stali, ale także aluminium oraz miedzi.

Nasz zespół pracuje na giętarkach trzpieniowych oraz trójrolkowych. Wybór odpowiedniego modelu zależy od właściwości formowanego materiału. Nasze maszyny są bardzo funkcjonalne, gdyż stosują równomierną siłę nacisku na całej powierzchni giętego materiału. Dzięki temu jego struktura pozostaje nienaruszona, bez zwichrowań niesymetrycznych profili czy pofałdowań na ściankach. Wizualizacja 3D pozwala na osiągnięcie idealnego wygięcia elementu. Nowoczesne giętarki zapewniają możliwość dowolnych ustawień, co pozwala kształtować rury o najróżniejszych wymiarach.

Gięcie rur-6
Gięcie rur-7

Gięcie profili i rur Opole: co możemy dla Ciebie wykonać?

Chcesz zlecić gięcie rur? Opole to miasto, w którym działa wiele podmiotów z różnych sektorów gospodarczych. Trudno wyobrazić sobie projektowanie mebli oraz innych konstrukcji bez elementów poddanych obróbce.  Ten proces stosuje się przy produkcji elementów mebli i maszyn, wyposażenia szpitali, gastronomii, opraw oświetleniowych, a także barier drogowych. W naszej ofercie znajduje się również malowanie proszkowe, które skutecznie zabezpiecza metalowe części. Rozpocznij współpracę z naszą firmą i przekonaj się o najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług!