November 9, 2019

Odbojnice wiszące

Wiszący odbój ma na celu ograniczenie wysokości np. wjazdy na parkingi.
W każdym odboju zastosowano dwa lub trzy uchwyty mocujące (w zależności od długości).
Zastosowanie: – magazyny, parkingi, rampy itp.

Do czego służą odbojnice wiszące

Odboje informują o obniżeniu poziomu stropu, a także uniemożliwiają przejazd zbyt wysokich samochodów. Za duży pojazd, przejeżdżając pod zabezpieczeniem, naruszy zawieszony ogranicznik, ale nie uszkodzi przy tym konstrukcji budynku. Bariera wysokościowa sprawdza się w różnych lokalizacjach. Zapewnia najlepszą widoczność w obiektach przemysłowych, magazynach i halach. Jest niezastąpiona przy wjeździe do podziemnego garażu albo na wielopoziomowy parking. Znajduje również zastosowanie przed mostami oraz wiaduktami.

Odbojnice webelektron producent - 7

Oferujemy odbojnice wiszące o różnych długościach (od 1 do 2 m) oraz średnicach (od 48,3 do 76,1 mm). Wyprodukowano je z wysokiej jakości stali czarnej, zapewniającej wyjątkową trwałość i wytrzymałość na odkształcenia. Każdą z odbojnic pomalowano metodą proszkową na żółto, a następnie dodatkowo oznaczono czarnymi pasami odblaskowymi, co gwarantuje doskonałą widoczność modeli nawet z większej odległości. Odbojnice wiszące cechują się łatwym, szybkim montażem na solidnych łańcuchach. Można je instalować zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz obiektów. Są odporne na trudne warunki pogodowe, a także wykazują właściwości antykorozyjne.

Wszystkie bariery wysokościowe są zgodne z obowiązującymi przepisami BHP. Nasz asortyment obejmuje odbojnice o najpopularniejszych rozmiarach. Oferujemy ponadto możliwość wyprodukowania stalowych zabezpieczeń według indywidualnych wytycznych i potrzeb Klienta. Aby zrealizować takie zamówienie, zapraszamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu. Nasi specjaliści służą też profesjonalnym doradztwem dotyczącym m.in. wyboru odpowiedniego modelu.