9 listopada, 2019

Naprowadzacze kół

Stalowe prowadnice kół służą do prowadzenia przyczep do doków za i innych miejsc załadunkowych. Dostępne zarówno w konfiguracji skręconej, jak i prostej. Dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu zapewniają bezpieczeństwo w związku z tym sprzyja to pewności kierowcy. 

Prowadnice kół zainstalowane przed miejscem załadunku zwiększają bezpieczeństwo i wydajność operacji załadunku i rozładunku. Prowadnice kół zapewniają, że podczas zbliżanie się pojazdu do przedziału ładunkowego naprowadzacze kierują naczepę centralnie oraz prosto.

Odbojnice webelektron producent - 6

Gdzie sprawdzają się nasze naprowadzacze kół samochodowych?

Dostarczając na rynek szeroką gamę wysokiej klasy naprowadzaczy kół samochodowych, odpowiadamy na zmieniające się potrzeby współczesnej logistyki. Rozwiązania, które proponujemy, łączą w sobie najwyższą jakość wykonania oraz ponadprzeciętną wytrzymałość materiałów, dzięki czemu naprowadzacze kół dostępne w ofercie marki Elektron posłużą w Państwa firmie przez wiele sezonów. Ze względu na odpowiednie zabezpieczenie przed korozją, każdy wykonany przez nas model prowadnicy zyskuje skuteczną, wieloletnią ochronę przed niekorzystnym działaniem wilgoci, promieniowania UV, skrajnych temperatur, gradu czy uszkodzeń mechanicznych.

Producent naprowadzaczy kół

Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w obrabiarki CNC oraz nowoczesne systemy sterujące, pozwalają nam na realizację zarówno typowych, jak i najbardziej niestandardowych zleceń na naprowadzacze kół samochodowych. Swoją ofertę dedykujemy m.in.:

  • centrom logistycznym lub przeładunkowym,
  • firmom transportowym i spedycyjnym,
  • podmiotom administrującym obiektami handlowymi,
  • wszystkim, którzy poszukują wydajnych, prostych, a jednocześnie solidnych rozwiązań w zakresie organizacji ruchu na placach, parkingach, a także na obszarze ciągów komunikacyjnych w magazynach, czy obiektach przemysłowych.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań dostosowanych do specyfiki i organizacji ruchu w przedsiębiorstwie. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie, oferujemy naprowadzacze odpowiadające najbardziej restrykcyjnym wymogom i normom bezpieczeństwa.