Baseny nierdzewne

Nowoczesny design oraz wygoda w jednym

BasenY Ze Stali Nierdzewnej

 

Baseny ze stali nierdzewnej coraz częściej znajdują zastosowanie zarówno w obiektach rekreacyjno-sportowych, parkach wodnych jak i w prywatnych obiektach. Materiał z którego są zrobione, pozwala na wykonanie produktu o różnych wymiarach i kształtach. Montaż jest sprawny i szybki, ponieważ nie wymaga utwardzania podłoża .

Nasza Firma każde zamówienie wykonuje indywidualnie, dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

 

Nasze baseny charakteryzuje:

– szczelność i solidność wykonania – dbamy o to żeby każdy szczegół został odpowiednio dopracowany aby otrzymać jak najlepszy efekt.

– wysoka trwałość – materiał z którego wykonano basen, odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, chlor i wodę.

– nowoczesny wygląd – dostosowany pod indywidualne zamówienie.

– łatwość utrzymania w czystości – specyfika materiału ogranicza rozwój organizmów wodnych oraz pozwala na skuteczniejsze czyszczenie.

 

Konstrukcja basenu wykonana jest z profili nierdzewnych 100 mm x 50 mm oraz z blach stali nierdzewnej o grubości 3 mm. Elementy połączone są ze sobą poprzez spaw metodą TIG a następnie szlifowane i polerowane.

 

Jeśli potrzebujesz niestandardowych produktów na wymiar skontaktuj się z nami, z pewnością zrealizujemy każde zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą