2 października, 2023

Balustrady balkonowe Wałbrzych

Zajmujemy się produkcją elementów architektonicznych ze stali czarnej oraz nierdzewnej. Naszą specjalnością są balustrady balkonowe przeznaczone do instalacji w zakładach przemysłowych, obiektach biurowych oraz budynkach wielorodzinnych. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt dostarczony przez klienta.

Balustrady balkonowe Wałbrzych: postaw na jakość

Podstawą naszej działalności jest produkcja poręczy i barierek. Jesteśmy w stanie wykonać balustrady balkonowe Wałbrzych na indywidualne zamówienie inwestora. Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym, dzięki czemu nasze produkty końcowe są powtarzalne i zgodne ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały poddawane specjalistycznej obróbce i wykazujące podwyższoną odporność na korodowanie.

Stalowe balustrady balkonowe: Wałbrzych

Wyroby ze stali nierdzewnej są wprawdzie bardzo wytrzymałe, atrakcyjne pod względem wizualnym i odporne na korozję, ale ich koszt często przekracza możliwości budżetowe inwestorów. W trosce o klientów z mniej zasobnym portfelem wprowadziliśmy do oferty architektoniczne elementy produkowane z ocynkowanej stali czarnej.

Balustrady balkonowe od Elektron w mieście Wałbrzych

Nasze balustrady balkonowe Wałbrzych z czarnej stali znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom ochrony. Odporne i wytrzymałe mają równie satysfakcjonujące parametry techniczne co nierdzewka, a są przy tym bardziej ekonomicznym materiałem.