2 października, 2023

Balustrady balkonowe Random

Jesteśmy producentem balustrad balkonowych ze stali czarnej i nierdzewnej. Wytwarzane przez nas elementy charakteryzują się atrakcyjnym designem, wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na działanie szkodliwych czynników środowiskowych. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z klientami biznesowymi oraz zakładami przemysłowymi.

Balustrady balkonowe Radom: postaw na jakość

Malowane proszkowo poręcze mogą być z powodzeniem instalowane w budynkach wielorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej oraz biurowcach. Ich trwałość i jakość nie ustępuje elementom wykonanym ze stali nierdzewnej. Wszystkie balustrady balkonowe Radom, które wychodzą z naszego zakładu, posiadają certyfikaty jakości i są w pełni przystosowane do użytkowania na zewnątrz.

Stalowe balustrady balkonowe: Radom

Jesteśmy w stanie dostarczyć balustrady balkonowe Radom o kształcie dopasowanym do stylu architektonicznego budynku. Wszystkie elementy konstrukcji produkujemy samodzielnie z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Własny park technologiczny znacznie zwiększył nasze moce przerobowe, umożliwiając tym samym realizację zamówień hurtowych.

Balustrady balkonowe od Elektron w mieście Radom

Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszą się balustrady balkonowe Radom ze stali czarnej. Takie poręcze, w odróżnieniu od tych wykonanych z nierdzewki, wymagają dodatkowej ochrony przed korozją. Aby wydłużyć żywotność elementów obligatoryjnie wykonujemy proces cynkowania.