9 listopada, 2019

Odbojnice słupowe

Najczęściej używane do ochrony bram przemysłowych, odgrodzeń dla
pieszych i szlaków transportowych, do ochrony wrażliwych miejsc oraz ochrony maszyn i linii produkcyjnych. Odboje montowane są w magazynach, zakładach produkcyjnych, dokach przeładunkowych itp. Zapewniają podstawową ochronę przed uderzeniem pojazdów.

Odbojnice słupowe wykonane są z wysokiej jakości stali. Produkty są
lakierowane proszkowo na żółto, dodatkowo oznaczone czarnymi paskami
odblaskowymi. Koniec słupka jest trwale zaślepiony spawaną stalową zaślepką. Odboje zarówno skutecznie chronią regały magazynowe, maszyny i urządzenia linii produkcyjnej, a także elementy konstrukcyjne hal przemysłowych.

Słupki mocowane do podłoża za pomocą śrub.

Odbojnice webelektron producent - 1

Czym charakteryzują się odbojnice słupowe z oferty firmy Elektron?

Główną cechą, na którą kładziemy nacisk podczas wytwarzania naszych odbojnic słupowych jest ich jakość. Z jednej strony stawia ona na wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wytrzymałość na rozmaite czynniki zewnętrzne, z drugiej natomiast koncentruje się na uzyskaniu atrakcyjnej i stabilnej na przestrzeni wielu lat użytkowania estetyki. Fakt wykorzystywania przez nas nowoczesnego i bogato wyposażonego zaplecza maszynowego przekłada się jednocześnie na optymalizację kosztów produkcji, co znacząco obniża cenę, którą finalnie ponoszą Klienci zaopatrujący się w nasze słupki ochronne.

Kolejnym istotnym atutem, którym odznacza się każda odbojnica słupowa z naszego asortymentu, pozostają aspekty funkcjonalne. Jako że produkt tego typu ma nie tylko służyć jako forma fizycznego zabezpieczenia danej przestrzeni czy obiektów przed uszkodzeniami, ale odgrywać również rolę elementu ostrzegawczego, metalowe słupki od Elektron pokrywamy dobrą gatunkowo i zapewniającą długotrwały efekt farbą proszkową. Ponadto na końcowym etapie produkcji oklejamy je również paskami z czarnej odblaskowej folii, co ostatecznie przekłada się na doskonałą widoczność odbojnic nawet na dużym dystansie i przy kiepskim oświetleniu.

Elektron – stalowe słupki odbojowe w wielu różnych wariantach

Do głównych zalet proponowanego przez nas asortymentu odbojnic słupowych oprócz wysokiej jakości wykonania zaliczyć należy także kompleksowość oferty. Jako producent doświadczony i cieszący się ugruntowaną pozycją na rynku naszym klientom zapewniamy bardzo szeroki oraz niejednolity wachlarz produktów tego typu.

W zależności od Twoich potrzeb poszczególne dostarczane przez nas słupki ochronne mogą różnić się od siebie wieloma parametrami, w tym m.in. wysokością, wymiarami podstawy czy też średnicą rury. Dodatkowo, pomimo tego, że wspomnianym wcześniej standardowym kolorem wykończenia naszych odbojnic jest kolor żółty, na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zastosować także dowolną inną barwę występującą w ramach palety RAL. Podobnie sytuacja prezentuje się w przypadku wszelkich innych parametrów odbiegających od naszej konwencjonalnej oferty – na specjalne zamówienie wykonujemy odbojnice słupowe ściśle dopasowane do indywidualnego projektu przedłożonego przez klienta.

Jeżeli zatem zainteresowała Cię przedstawiona oferta, serdecznie zapraszamy do współpracy. Jednocześnie zachęcamy także do kontaktu w przypadku pytań lub chęci uzyskania porady. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością udzieli Ci fachowego wsparcia w doborze najbardziej odpowiednich względem Twoich potrzeb stalowych słupków odbojowych.