Stalowe odboje narożne zapewniają skuteczną i trwałą ochronę dróg oraz
nadają się do oddzielania różnych tras komunikacyjnych np. układarki w magazynach. Inne zastosowania to ochrona maszyn, kolumn, regałów i ramp załadunkowych.
Każda osłona narożna wykonana jest z najtwardszej stali. Odboje pomalowane proszkowo na żółto z czarnymi paskami, aby zapewnić najlepszą widoczność w magazynach i obiektach przemysłowych.
Osłony zewnętrzne wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo, oraz malowane proszkowo – dzięki czemu możemy zapobiegać korozji w najgorszych warunkach pogodowych.
Podczas instalowania narożnych osłon ochronnych każda jednostka jest wyposażona w 3 podstawy o grubości 10 mm, które pozwalają na szybki i łatwy montaż w betonie.
Zastosowanie: oddziela trasy ruchu; chroni pasy komunikacyjne, obszary robocze, maszyny, podpory, kolumny, regały, rampy załadunkowe, itp.
Gdzie sprawdzają się odbojnice narożne?
Odbojnice narożne mają bardzo szerokie możliwości zastosowania. Sprawdzą się nie tylko w obiektach przemysłowych czy magazynach, ale także na parkingach. To podstawowy element ostrzegawczy oraz zabezpieczający maszyny, personel, filary, regały i różnego rodzaju wyposażenie. Ważne, by był on wykonany z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu technologii, która gwarantuje odporność na czynniki atmosferyczne lub uszkodzenia mechaniczne. W firmie Elektron projektujemy, a następnie produkujemy odbojniki narożne, zapewniające wieloletnią, niezawodną ochronę.
Dbamy o to, by instalacja odbojnic nie sprawiała problemów. Dlatego każdy produkt posiada stopy montażowe, dzięki czemu czas kotwienia do podłoża jest maksymalnie skrócony. W Elektronie możemy zrealizować nawet najbardziej niestandardowe projekty, obejmujące odbojnice narożne. Nasza kadra składa się z bardzo doświadczonych fachowców, którzy szybko dopasowują produkty do ściśle określonych warunków zabudowy oraz wymagań klienta. Warto pamiętać, że odbojniki narożne to nie tylko skuteczne niwelowanie ryzyka uszkodzeń czy zwiększenie bezpieczeństwa pracowników, ale także zminimalizowanie wydatków na ewentualne naprawy wyposażenia i elementów zabudowy.