Malowanie proszkowe Sanok

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór usług związanych z produkcją i obróbką tworzyw metalowych. Spośród jednej z najpopularniejszych i najbardziej wartych uwagi, możemy wyróżnić malowanie proszkowe elementów wytworzonych z różnego rodzaju metalu. Pokrywamy, między innymi:

  • Stal
  • Stal nierdzewną
  • Stal ocynkowaną
  • Mosiądz
  • Miedź
  • Aluminium

Dlaczego polecamy malowanie proszkowe?

Malowanie proszkowe polega na rozpyleniu farby w postaci proszku na malowanej powierzchni i głównie stosowane jest w malowaniu elementów metalowych. Osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym, a następnie pokryte farbą elementy są nagrzewane do temperatury 140-200°C, w rezultacie czego proszek ulega stopieniu i polimeryzacji. Dlatego właśnie malowanie proszkowe stanowi jedną z najtrwalszych i najdokładniejszych wariantów pokrycia dostępnych obecnie na rynku lakierniczym. Nasi pracownicy to profesjonaliści w dziedzinie pokrycia tą metodą, dlatego gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z efektu końcowego!

Dlaczego warto wybrać firmę Elektron?

Nasze przedsiębiorstwo jest liderem na rynku metalurgicznym. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w połączeniu z ciągłym doskonaleniem naszych umiejętności oraz rozszerzaniem wiedzy oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów z miasta Sanok i jeśli jesteś z tej okolicy, to zapraszamy Cię żebyś zasilił ich szeregi!