Malowanie proszkowe Rzeszów

Malowanie proszkowe

W Firmie Elektron umożliwiamy klientom korzystanie z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych metod obróbki metalu. Realizujemy niemal wszystkie usługi związane z produkcją, obróbką oraz konserwacją elementów wykonanych z tworzyw metalowych. W formie konserwacji i wykończenia, szczególnie polecamy malowanie proszkowe powierzchni metalowych. Malowanie proszkowe to zdecydowanie najlepsza możliwa opcja na pokrycie przedmiotów z metali. Mamy duże doświadczenie szczególnie w pracy z takimi nieprostymi z obróbce materiałami jak stal, również  ta nierdzewna oraz ocynkowana, miedź, mosiądz oraz aluminium.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Elektron?

Pokrywamy proszkowo zarówno wielkogabarytowe konstrukcje, jak i bogate w nieregularne kształty ozdoby. Zajmujemy się malowaniem balkonów, mebli, balustrad, rur, profili, ozdób oraz dużych konstrukcji stalowych, wykorzystywanych w budownictwie. Jednak to nie wszystko, nasz zespół profesjonalistów podchodzi do każdego zlecenia jak do nowego wyzwania, indywidulanie traktują wymogi i życzenia wszystkich klientów, dlatego nawet jeśli chcesz zlecić malowanie proszkowe niewchodzących w ten spis przedmiotów, śmiało skontaktuj się z nami!

Mamy wielu klientów z wielu miast wschodniej Polski, świadczymy usługi dla kontrahentów z między innymi z miasta Rzeszów. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową lub po prostu zatelefonujesz do jednego z naszych konsultantów, a oni na pewno przedstawią Ci optymalną opcję realizacji Twojego zlecenia.