Malowanie Proszkowe Mielec

Dysponujesz przedmiotami metalowymi i nie wiesz jaką metodę ich pokrycia wybrać? Bazując na wieloletnim doświadczeniu z całą pewnością możemy stwierdzić, że malowanie proszkowe jest najlepszą możliwą opcją. Malowanie proszkowe to jedna z najpopularniejszych metod wykorzystywanych przy malowaniu metalu. Wykonane przez fachowców,  gwarantuje nie tylko trwałość i stuprocentową przyczepność powłoki do tworzywa, ale również wysoce estetyczny efekt i ochronę antykorozyjną. W przedsiębiorstwie Elektron, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i wysoko wyspecjalizowaną kadrą malarzy i lakierników, która konstrukcje aluminiowe, stalowe oraz ocynkowane, jest w stanie w ekspresowym czasie  pomalować na wiele różnych kolorów. Elementy pokryte proszkowo rzadziej wymagają ponownego pomalowania ponieważ powłoka proszkowa przez swoją grubość cechuje się niesamowitą trwałością, a forma proszku ogranicza zużycie farby i emisje zanieczyszczeń.

W czym mamy doświadczenie?

Na przestrzeni lat mieliśmy do czynienia z najróżniejszymi materiałami i konstrukcjami, szczególnie często zajmujemy realizacją zleceń z branży meblarskiej, budownictwa, okrętownictwa i metalurgii, ale nie boimy się także niestandardowych wyzwań.

Jak się z nami skontaktować?

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, w zakładce kontakt znajdziesz wszystkie niezbędne informacje Mamy sporo klientów z miasta Mielec, więc jeśli pochodzisz z tego rejonu, to koniecznie napisz do nas!