Malowanie proszkowe Krosno

Malowanie proszkowe Krosno i okolice

Malowanie proszkowe to innowacyjna metoda pokrycia powierzchni o różnych fakturach i właściwościach. Pokrycie proszkowe polega na rozpyleniu farby proszkowej na malowanej powierzchni i głównie stosowane jest w malowaniu elementów metalowych, równie dobrze sprawdza się jako sposób pokrycia konstrukcji stalowych, ocynkowanych czy aluminiowych.

Osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym, dzięki czemu malowanie proszkowe stanowi jedną z najtrwalszych i najdokładniejszych wariantów pokrycia dostępnych obecnie na rynku.

Spośród największych zalet tej metody zdecydowanie można wyróżnić jej ekologiczność, spowodowaną brakiem emisji rozpuszczalników i rozcieńczalników do środowiska oraz znaczącą oszczędność energetyczną za sprawą możliwości stosowania zamkniętych układów wentylacji, oraz zabezpieczenie antykorozyjne pokrytych materiałów.

Dodatkowym atutem jest to, że otrzymywane powłoki dzięki swojej grubości plasującej się w zakresie 60-80 μm, znakomicie maskują niedokładności obróbki mechaniczne.

Specjaliści firmy Elektron świadczą usługi na terenie miasta Krosno oraz w jego okolicach. Zajmujemy się proszkowym pokrywaniem wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych, takich jak balustrady, balkony, rury, profile, meble, elementy budowlane czy też dekoracje. Oferujemy usługi najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach! Szczycimy się tym, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą!