Malowanie proszkowe Gorlice

Malowanie proszkowe Gorlice

Elektron to lider na rynku obróbki tworzyw metalowych. Oferujemy kompleksowe usługi związane z produkcją, cięciem, gięciem, szlifowaniem oraz pokryciem produktów z różnego rodzaju metalów. Malowanie proszkowe, za sprawą wieloletniego doświadczenia naszych pracowników oraz wyposażonego w maszyny i narzędzia parku maszynowego stało się bezsprzecznie jedną z cieszących się największą popularnością usług.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Elektron?

Malowanie proszkowe elementów stalowych
Malowanie proszkowe jako jedna z najnowszych i jednocześnie najbardziej skutecznych sposobów pokrycia tworzyw metalowych nadaje się do malowania takich trudnych w obróbce metali jak stal, stal nierdzewna, ocynkowana czy też aluminium. Wyłącznie ten sposób malowania skutkuje otrzymaniem tak trwałego i dokładnego pokrycia zarówno prostych, jak i nieregularnych kształtów. Oprócz grubej warstwy, która pomaga ukryć niedoskonałości obróbki, malowanie proszkowe daje Ci także ochronę antykorozyjną. Jako dodatkowe atuty tego sposobu wykończenia możemy wyróżnić ograniczenie emisji rozpuszczalników i rozcieńczalników, całościowe wykorzystanie materiału malarskiego i ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Ta metoda pokrycia umożliwia równomierne pokrycie, długowieczność oraz zlikwidowanie problemu rdzewienia.

Mamy klientów z całego województwa podkarpackiego, więc jeśli Gorlice lub ich okolice to miejsce Twojej działalności, czym prędzej skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci indywidualną ofertę, najlepsze rozwiązania i najdoskonalszą realizację i najniższej cenie.