Cięcie laserem Toruń

Ekspresowe wycinanie laserowe w metalu Toruń

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy usługi cięcia laserowego w Toruniu, musisz skorzystać z usług proponowanych przez naszą firmę. Każdy klient, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, może liczyć na szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego.

Sprzęt jakiego używamy to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc najlepsze i najwyższej jakości maszyny, które charakteryzuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm.
Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale. Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów.

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki.

Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia w mieście Toruń.

Cięcie laserowe to innowacyjny sposób obróbki różnorodnych materiałów, nie tylko metalowych. Niezależnie od surowca, jakość przyciętej krawędzi będzie prezentować się na najwyższym poziomie. Nakierowana wiązka dokładnie trafia w oznaczony obszar na projekcie. Z tego powodu nie trzeba przeznaczać czasu lub środków na jakiekolwiek wykończanie produktu. Technologia zapewnia niedoścignioną jakość oraz powtarzalność detali. Jednocześnie istnieje szczególnie niskie ryzyko uszkodzenia produktu. Nie dochodzi zatem do powstania strat materiałowych.

Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem blach-10

Cięcie laserowe rur oraz profili Toruń

Jedną z oferowanych przez nas usług jest laserowe cięcie 3D rur oraz profili. Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą kluczową, dokładamy więc wszelkich starań, aby realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Innowacyjny sprzęt, umożliwia nam wycinanie detali z najróżniejszych materiałów. Poniżej przedstawiamy maksymalną grubość ciętych rur oraz profili:

    • stal czarna: maksymalny zakres cięcia do 8 mm
    • stal nierdzewna: maksymalny zakres cięcia do 5 mm
    • aluminium: maksymalny zakres cięcia do 3 mm
    • mosiądz: maksymalny zakres cięcia do 2 mm
    • miedź: maksymalny zakres cięcia do 2 mm

ELEKTRON- profesjonalne cięcie laserowe 3D

Cięcie laserowe rur i profili jest skomplikowanym procesem. Do jego przeprowadzenia niezbędne są bezpieczne warunki, wysokiej jakości maszyna odporna na wszelkiego rodzaju drgania oraz przede wszystkim doświadczony technik. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i powierzenia nam swojego zamówienia. Cięcie laserowe 3D rur oraz profili przeprowadzamy także w mieście Toruń. Zespół ELEKTRON to grupa doświadczonych i nieustannie doszkalających się specjalistów. Naszym celem jest realizowanie zamówień dokładnie i w jak najkrótszym czasie. Wysokiej klasy park maszynowy umożliwia nam realizację wszystkich zleceń, nawet najbardziej skomplikowanych. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta i służymy doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Wykorzystywane w procesie cięcia laserem materiały, są zawsze wysokiej jakości, co daje gwarancję ich trwałości. Każde zlecenie na cięcie laserowe 3D rur oraz profili jest przez nas traktowane indywidualnie. Jego koszt jest zależny od takich czynników jak: wielkość, powtarzalność i czas konieczny na realizację. Wycena jest u nas zawsze darmowa i niezobowiązująca. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Cięcie laserowe 3D- czym się charakteryzuje

Laserowe Cięcie Profili-1

Niezależnie od stopnia trudności zlecenia oraz tego, jaki materiał będzie poddawany cięciu, wykonane przez naszą firmę elementy zawsze zostaną dostarczone do Państwa bez najmniejszych wad. Podtrzymywanie najwyższej jakości umożliwiają nam częste kontrole. Technologia jaką jest cięcie laserowe 3D rur oraz profili jest zdecydowanie bardziej korzystna w zestawieniu z innymi metodami. Jej podstawowe zalety to:

   • Wąska strefa wpływu ciepła.
   • Duża szybkość cięcia.
   • Łatwość automatyzacji.
   • Oszczędność materiału dzięki powstawaniu wąskiej szczeliny cięcia.
   • Gładka, niewymagająca dalszej obróbki powierzchnia wyprodukowanych elementów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu w sprawie darmowej wyceny oraz ustalenia szczegółów realizacji projektu w mieście Toruń.