Cięcie laserem Koszalin

Nowoczesna metoda cięcia laserem

Jeżeli poszukujesz w Koszalinie odpowiedzialnego wykonawcy usługi cięcia laserem, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Każdy klient, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, ma zagwarantowane szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonują również szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego. 

 

Dokładne cięcie laserowe stali

Decydując się na nasze usługi, zyskujesz wiedzę i doświadczenie naszych fachowców w tej dziedzinie. Nasza firma dysponuje niezwykle nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi potrzebnymi materiałami. Są to najwyższej klasy surowce uznawane na całym świecie. Nasi pracownicy nieustannie biorą udział w szkoleniach i projektach przez co są oni w stanie obsługiwać najbardziej zaawansowane maszyny. Jako firma przykładamy niezwykłą uwagę do terminowości dzięki czemu zbieramy setki pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów.

Cięcie laserem blach-16
Cięcie laserem blach-8
Cięcie laserowe to nowoczesny sposób obróbki różnorodnych materiałów, nie tylko metalowych, z którego możesz skorzystać właśnie w Koszalinie. Niezależnie od surowca poddanego obróbce, jakość przyciętej krawędzi będzie prezentować się na najwyższym poziomie. Z tego powodu nie trzeba przeznaczać czasu lub środków na jakiekolwiek wykończanie produktu. Technologia zapewnia niedoścignioną jakość oraz powtarzalność detali. Jednocześnie istnieje szczególnie niskie ryzyko uszkodzenia produktu. Nie dochodzi zatem do powstania strat materiałowych.
Cięcie laserem blach-4
Cięcie laserem blach-10
Cięcie laserem-5

Cięcie laserem rur i profili – szybko i profesjonalnie!

Korzystamy z nowoczesnego lasera, który gwarantuje bezpieczną, szybką pracę, dzięki pełnej automatyzacji wielu procesów. Urządzenie umożliwia automatyczne załadowanie materiału (o długości od 3600 do 6500 mm), a także rozładowanie bez pomocy pracownika (od 3000 mm). Cięcie laserowe rur i profili jest więc u nas wyjątkowo wydajne, a przy tym profesjonalne, bez wad i defektów!

Cięcie laserem 3D aluminium, stali nierdzewnej, miedzi, chromoniklu i mosiądzu

Cięcie laserowe 3D umożliwia nam obróbkę grubszych, jak i wyjątkowo cienkich materiałów, m.in. z tymi, które są poza zasięgiem tradycyjnej technologii cięcia CO2. Wykonamy dla Ciebie:
  • cięcie laserem rur aluminiowych (do grubości 3 mm),
  • cięcie laserowe rur nierdzewnych (grubość do 5 mm),
  • cięcie laserem rur z mosiądzu (o grubości ≤ 3 mm),
  • cięcie laserowe rur miedzianych (grubość: do 2 mm),
  • cięcie laserem rur ze stali (stal czarna – grubość do 8 mm).

Proponujemy Ci również cięcie laserowe profili z wyżej wymienionych materiałów o wymiarach:

  • 20 × 20 – 150 × 150 × 6500 [mm],
  • ≤ ɸ 210 [mm] np. 150 × 20 [mm]

Przyjmujemy zamówienia na cięcie laserem 3D rur o wymiarach:

  • od ɸ 20 do ɸ 210 × 6500 [mm]
  • do 6000 [mm] długości
Laserowe Cięcie Profili-3

Cięcie laserem rur i profili Koszalin – dlaczego my?

Wybierając właśnie nasze usługi, otrzymujesz idealnie wykonane zamówienie na dowolną liczbę powtarzających się elementów. Przytniemy rury i profile pod dowolnym kątem, na długość, która Cię satysfakcjonuje, a także wygrawerujemy napisy w stali, miedzi, aluminium, czy w mosiądzu, by Twoje elementy spełniły swoje zadanie także pod względem estetycznym. 

Nasz zespół składa się z profesjonalistów – to m.in. Projekt Managerowie Technologowie, a także Konstruktorzy. Dzięki nowoczesnemu, światłowodowemu laserowi, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie praktycznie każde zlecenie – i, co dla Ciebie najważniejsze – w bardzo krótkim czasie!

Za nasze usługi nie pobieramy horrendalnego honorarium, dlatego opłaca się zawiązać z nami współpracę także i pod względem finansowym. Podchodzimy również indywidualnie do każdego zamówienia, a także dbamy o to, by każde zlecenie realizować w terminie, który jest najlepszy dla naszych klientów. 

Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-1

Laser do rur i profili to wydajne urządzenie, które przyspiesza cały proces cięcia, a dzięki nowoczesnej technologii obsługi, mamy cały czas kontrolę nad każdym etapem cięcia laserowego 3D, pomimo tego, że przebiega w wielu aspektach w sposób automatyczny. Precyzyjnie wykonujemy na nim każde cięcie i każdy grawer, dlatego nie musisz martwić się o jakość realizowanych przez nas zamówień. Jesteś zainteresowany – skorzystaj z naszej bezpłatnej, indywidualnej wyceny.

Zapraszamy Cię do kontaktu!