Cięcie laserem Andrychów

Technologia cięcia laserem Andrychów

Jeżeli pilnie potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy w Andrychowie, który zapewni ci ekspresową usługę cięcia laserem, nasza firma zapewni ci najlepsze warunki i specjalistów. Każdemu klientowi proponujemy atrakcyjne warunki współpracy i gwarantujemy dokładność i szybkość wykonania zamówienia, nie zważając na to czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy duże przedsiębiorstwo. Wszystkie zamówienie mają dla nas równie duże znaczenie i każde z nich traktujemy bardzo poważnie.

Nasi wykwalifikowani pracownicy do obróbki używają najlepszego lasera marki TRUMATIC i wycinarki w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Bezkonkurencyjna jakość, dokładność i precyzja pracy są najważniejszymi cechami tych maszyn. Są w stanie ciąć blachy o maksymalnej grubości 25 mm. Gwarantują one także całkowitą powtarzalność wszystkich detali i wycinanych elementów.

 

Wybierając usługi naszej firmy w mieście Andrychów, zyskasz szeroką wiedzę naszych fachowców w dziedzinie cięcia laserem. Wykonają oni dla Ciebie szybką wycenę i podejmą się nawet najtrudniejszych projektów, aby zadowolić każdego Klienta. Dzięki wielu szkoleniom i projektom nasza kadra posiada kwalifikacje do obsługi najbardziej skomplikowanych maszyn. Co więcej, zwracamy szczególną uwagę na terminowość wykonania usługi, dlatego też zebraliśmy już wiele pozytywnych komentarzy dotyczących naszej pracy.

Korzyści z cięcia laserem

Oferujemy cięcie nie tylko prostych form, ale i tych złożonych. Dzięki sterowaniu numerycznemu naszego sprzętu, jesteśmy w stanie dostosować parametry do indywidualnego projektu natomiast jej oprogramowanie umożliwia na wprowadzenie zmian na dowolnym etapie produkcji. Ma to dodatkową zaletę, jako że można zaoszczędzić środki i czas podczas produkcji. Proces ten odbywa się również całkowicie zdalnie, ze względu na bezpieczeństwo. Warto również wspomnieć, że w porównaniu do innych metod obróbki metalu takich jak cięcie plazmą czy strumieniem wody, cięcie laserem gwarantuje o wiele lepsze efekty.

Wycinanie laserowe blach to nie jedyne przeznaczenie naszego lasera. Oferuje on także rastrowanie produktów poprzez podgrzewanie powierzchni ich materiału. Wtedy wypaleniu ulega jego górna warstwa, a to znacząco modyfikuje jej wygląd.

Andrychów to idealna lokalizacja, aby przetestowali Państwo nasze usługi cięcia laserem. Oferujemy innowacyjne cięcie laserem nie tylko materiałów metalowych, ale i tych niemetalowych. Jakość przycinanej krawędzi pozostaje na takim samym wysokim poziomie, niezależnie od materiału. Dlatego też nie trzeba przeznaczać czasu i środków na wykończenie produktu. Technologia, którą oferujemy, zapewnia doskonałą jakość i powtarzalność ciętych detali i wszelkich elementów. Ważną zaletą jest to, iż ryzyko uszkodzenia produktu jest niesamowicie niskie, przez co nie dochodzi do strat materiałowych.

Cięcie laserem blach-13
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-2

Andrychów – cięcie laserowe rur i profili metalowych

Laserowe Cięcie Profili-4

Dzisiaj przedstawimy jedną z najpopularniejszych, oferowanych przez nas usług. Jest nią cięcie laserem 3D rur i profili metalowych. Tę usługę wprowadziliśmy do naszej oferty jakiś czas temu i okazała się być jedną z najpopularniejszych. Stało się tak za sprawą połączenia wielu lat doświadczenia naszej kadry pracowniczej, zastosowania innowacyjnej technologii, a także wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Poświęciliśmy wiele czasu i środków finansowych na gruntowne przeszkolenie naszych pracowników oraz zakup najbardziej wydajnych i precyzyjnych maszyn. Wszystko to w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości produktu i sprostania wymaganiom naszych kontrahentów.

Laserowe Cięcie Profili-3

Cięcie laserem 3D

 Realizujemy zarówno większe, jak i mniejsze zlecenia dotyczące cięcia rur i profili! Zajmujemy się przycinaniem rur i profili wykonanych z:

   • Aluminium,
   • Mosiądzu,
   • Miedzi,
   • Stali,
   • Stali nierdzewnej.
Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-1

Jakie są szczytowe możliwości naszej wycinarki?

W naszym parku maszynowym znajduje się jedna z najpopularniejszych na rynku wycinarek, które pozwalają na cięcie laserowe rur i profili o różnych długościach i grubościach. Dodatkowo, jest ona wyposażona w funkcje automatycznego załadunku i rozładunku materiału, co znacząco wpływa zwiększenie szybkości realizacji przycięcia poszczególnych elementów. Jeżeli chodzi o maksymalne zakresy możliwości danego modelu, to przedstawiają się następująco:

 • Zakres cięcia rur (średnica rury x długość) ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm
  Zakres cięcia profilu kwadratowego £ 20×20 – £ 150×150 x 6500
  (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm)
 • Automatyczny załadunek materiału o długości 3600-6500 mm
  Rozładunek automatyczny 3000 mm
 • długość cięcia rury 6000 mm
Cięcie laserem profili-1

Maksymalna grubość cięcia, w zależności od konkretnego materiału:

   • Stal czarna 8 mm
   • Stal nierdzewna 5 mm
   • Aluminium 3 mm
   • Mosiądz 3 mm
   • Miedź 2 mm

Brzmi imponująco, prawda? To właśnie zakup tego modelu wycinarki wpłynął na znaczny wzrost efektywności pracy naszego parku maszynowego. Jednak maszyny to nie wszystko, naszym priorytetem jest także wysoki poziom wykwalifikowania naszych pracowników. Wszystkie zatrudnione przez nas osoby znają specyfikę pracy z metalem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Dlatego właśnie są odpowiednimi ludźmi, na odpowiednim miejscu, którym możesz zaufać pod względem technicznym oraz być pewien, że zrealizują dla Ciebie usługę cięcia laserem na najwyższym poziomie.