2 października, 2023

Wiaty śmietnikowe

Wiaty śmietnikowe-01

Czyste osiedla i miasta: wiaty na kosze na śmieci

Nic nie jest takim zagrożeniem dla miejskiej przestrzeni jak zanieczyszczenia — i dlatego, zgodnie z prawem, każda nieruchomość musi posiadać pojemniki do składowania odpadów. Dobrze jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że pełne po brzegi kosze na śmieci też nie są najbardziej estetycznym elementem naszych ulic. Sposobem na to są nowoczesne wiaty śmietnikowe, pod którymi ukryjesz kosze na odpady i stworzysz funkcjonalną przestrzeń do ich segregacji! 

 

Wiaty na kosze na śmieci są wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. Po pierwsze, pomagają utrzymać porządek w najbliższej okolicy. Silny wiatr rozrzucający zawartość śmietników, a czasem nawet je przewracający, wcale nie jest rzadkością — wiaty śmietnikowe pozwalają takiego problemu uniknąć. Najbardziej solidne konstrukcje — takie jak nasze — izolują także nieprzyjemne zapachy wydobywające się ze zbiorników; szczególnie uciążliwe w sezonie letnim.

Wiaty śmietnikowe-02

Po drugie — altanki na kosze na śmieci pozwalają zabezpieczyć strefę składowania odpadów przed niepożądanymi gośćmi. Jeśli drzwi do wiaty są zamykane na klucz, będą mieli do niej dostęp jedynie mieszkańcy danego osiedla lub pracownicy firmy, do której należą pojemniki.

 

Wspomnianymi „nieproszonymi gośćmi” mogą być również dzikie zwierzęta. Kontakt z plastikowymi odpadami czy zepsutą żywnością jest dla nich niebezpieczny; wiaty na kosze na śmieci produkujemy więc także dla ich zdrowia!

Wiaty śmietnikowe, które wyróżniają się wytrzymałością i estetyką

Wybierając wiaty śmietnikowe producenta Elektron stawiasz na praktyczne i bezpieczne rozwiązanie problemów z zagospodarowaniem odpadów! Każda z naszych wiat jest wykonana z najwyższej jakości blach i profili stalowych, zapewniających jej odporność na działanie warunków pogodowych oraz pomagających zatrzymać wewnątrz nieprzyjemne zapachy. Realizując projekty naszych Klientów dbamy o to, aby wiaty z łatwością wpisywały się w swoje otoczenie; a także, by nie utrudniały pracy ekip zajmujących się wywozem i segregacją odpadów!

Twoja wizja, nasza realizacja — wiaty śmietnikowe na wymiar

Każda z wyprodukowanych przez nas wiat śmietnikowych została zrealizowana na indywidualne zamówienie — to znaczy, że zawsze działamy w oparciu o projekt naszego Klienta lub zarysowane przez niego oczekiwania. Wygląd wiaty, rodzaj zastosowanego materiału i zabezpieczeń oraz, oczywiście, jej wymiary — to wszystko zależy od potrzeb i preferencji Twoich oraz Twojej działalności. Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, nasi specjaliści na pewno Ci pomogą — zależy nam na tym, by każdy z naszych produktów spełniał oczekiwania Klienta tak samo, jak obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Wybierz wiaty śmietnikowe od firmy Elektron

W Elektron czekamy na Twoje zapytanie lub już gotowy projekt! Możemy zagwarantować, że przy każdej realizacji wykorzystamy w stu procentach wieloletnie doświadczenie naszych fachowców oraz technologię, jaką zapewnia nam rozbudowany park maszyn. Zapraszamy do długofalowej współpracy zarówno duże, jak i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje!