Malowanie proszkowe Przemyśl

Oferujemy kompleksowe usługi obróbki powierzchni metalowych. Zajmujemy się niemal każdym etapem produkcji i wykończenia elementów wykonanych z metalu – do naszych najpopularniejszych usług należy  cięcie, gięcie i pokrywanie powierzchni. Jeśli chodzi o rodzaj pokrycia jaki szczególnie rekomendujemy do przedmiotów wykonanych ze stali, również tej  ocynkowanej,  czy aluminium, to bez zastanowienia jesteśmy w stanie polecić malowanie proszkowe.

Malowanie proszkowe elementów stalowych
Malowanie proszkowe, często nazywane lakierowaniem na sucho, to szczególnie popularna w ostatnich czasach metoda malowania konstrukcji i elementów metalowych. Swoją popularność zdobyła dzięki licznym zaletom, dającym tej technice pokrycia znaczną przewagę nad tradycyjnym malowaniem na mokro. Jedną z najważniejszych kwestii przemawiających za wyborem tej metody jest uzyskanie wyjątkowej trwałości i odporności powłoki. Dodatkowym atutem jest także jej idealna przyczepność w stosunku do metali, a także równomierne rozprowadzenie materiału malarskiego nawet w najmniejszych i najtrudniej dostępnych zakamarkach przedmiotu. Odpowiednio nałożona farba proszkowa gwarantuje nie tylko trwałość i stuprocentową przyczepność powłoki do tworzywa, ale również wysoce estetyczny efekt i ochronę antykorozyjną.

Następnym razem dobrze przemyśl tę kwestię zanim kolejny raz zdecydujesz się na wybór tradycyjnego pokrycia, ponieważ tylko malowanie proszkowe oferuje taką jakość!

Ręczne malowanie proszkowe metodą wysokonapięciową