Malowanie proszkowe Nowy Sącz

Co oferujemy?

W szerokim asortymencie naszej firmy znajduje się, między innymi, oferta pokrycia elementów metalowych. W realizacji tego typu zleceń najczęściej korzystamy z metody malowania proszkowego. Malowanie proszkowe polega na rozpyleniu farby w postaci proszku na malowanej powierzchni, a następnie podgrzaniu elementu do wysokiej temperatury. Ten sposób malowania oferuje perfekcyjne pokrycie powierzchni, idealne rozprowadzenie materiału malarskiego, grubą powierzchnie, a jako dodatkowy atut – ochronę antykorozyjną pomalowanych elementów. Dlatego właśnie malowanie proszkowe stanowi jedną z najtrwalszych i najdokładniejszych wariantów pokrycia dostępnych obecnie na rynku lakierniczym.

Malowanie proszkowe – główne zalety

Spośród najważniejszych zalet malowania proszkowego możemy wymienić:

  • Trwałość powłoki. Są ona bardziej odporne na ścieranie oraz w mniejszym stopniu korodują.
  • Ekonomia czasu i materiału. Elementy pokryte proszkowo rzadziej wymagają ponownego pomalowania, a forma proszku ogranicza zużycie farby.
  • Wygląd. Za pomocą lakierowania proszkowego można uzyskać dużo lepszy efekt wizualny niż w przypadku tradycyjnej metody lakierowania, kolory są dużo bardziej nasycone, a powłoki nie łuszczą się i nie matowieją.

Dlaczego my?

Otóż jesteśmy liderami na rynku obróbki metalu i możemy powalić się wieloma zadowolonymi klientami na terenie całej Polski, również z miasta Nowy Sącz. Od ponad kilkunastu lat realizujemy szeroki wachlarz usług z dziedziny produkcji i obróbki metalu, ale nie wierz nam  na słowo, a przekonaj się sam!