Cięcie laserem Warszawa

Natychmiastowe cięcie laserem Warszawa

Jeżeli musisz skorzystać z usług profesjonalistów w zakresie usług cięcia laserem, koniecznie skorzystaj z oferty proponowanej przez naszą firmę. Zapewniamy ekspresową realizację prac oraz atrakcyjne warunki współpracy, niezależnie czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo. Przygotujemy wycenę, a nasza doświadczona kadra pracownicza podejmie się najbardziej wymagających projektów wycinania laserowego. Umożliwia im to laser marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarka w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. 

Maszyna

Sprzęt używany w naszej firmie charakteryzuje bezkonkurencyjna jakość i precyzja pracy i umożliwia cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. Proces cięcia nie powoduje powstawania odkształceń czy strat w materiale, mimo że jest to proces obróbki termicznej. Laser może służyć do produkowania prototypów, ale i produkcji przemysłowej. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów.

Jakość

Chociaż cięcie blach za pomocą lasera stanowi proces obróbki termicznej, nie powoduje ewentualnych odkształceń albo strat metalu. Laser jest stosowany przez inżynierów, a także projektantów i artystów. Może służyć w przygotowywaniu prototypów, ale też produkcji na skalę przemysłową. Zawsze gwarantujemy stuprocentową powtarzalność wycinanych elementów.

Gwarancja

Jeśli zdecydujesz się na usługi naszej firmy, zdobędziesz naszych doświadczonych fachowców. Posiadamy niezwykle nowoczesny park maszyn, bogate zaplecze i materiały, które są surowcami uznanymi na świecie. Ciągle poszerzamy kwalifikacje naszych pracowników, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i projektach, zdobywając umiejętności pozwalające na obsługę skomplikowanych i zaawansowanych maszyn. Nasze przywiązanie do terminowości sprawia że otrzymujemy wiele pozytywnych opinii dotyczących naszej pracy.

Cięcie laserem blach-3
Maszyna do cięcia laserem

Cięcie laserowe a inne metody obróbki metalu  

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy, że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia. Ze względu na bezpieczeństwo, proces cięcia laserem wykonywany jest zdalnie. Tego rodzaju obróbka sprawdza się idealnie przy cięciu cienkiej stali. Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem lasera. Pozwala on też na rastrowanie produktów przez podgrzewanie powierzchni ich materiału, wypalenie ich górnej warstwy i modyfikację wyglądu.
Cięcie laserem-5

Cięcie laserowe a materiały niemetalowe

Surowce inne niż metal równie dobrze nadają się do cięcia laserem. Co najważniejsze, jakość przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Umożliwi to oszczędzenie czasu i środków na jakiekolwiek wykończenie produktu. Technologia ta zapewni też niedoścignioną jakość i powtarzalność detali. Ryzyko uszkodzenia produktu praktycznie nie istnieje, a więc nie dochodzi do powstania strat materiałowych.

Cięcie laserem rur i profili - Warszawa

Cięcie laserem blach-1

Laserowe cięcie rur i profili to wymagające wielkiej uwagi i doświadczenia zadanie. Dlatego też to precyzyjne zajęcie wykonują u nas wyłącznie najbardziej wyspecjalizowani pracownicy, którzy notorycznie podwyższają swoje kwalifikacje i przybliżają sobie nowe metody obróbki metalu oraz cięcia laserem 3D. Nasz zespół składa się z grupy prawdziwych pasjonatów, nieustannie poszukujących nowych rozwiązań technologicznych ażeby w jak największym stopniu usprawnić cały proces i zapewnić jeszcze większą skrupulatność wykonania. Ekonomia czasu  oraz funduszy w połączeniu z najwyższym współczynnikiem ergonomii i dokładności, to czynniki do jakich dążymy w czasie cięcia laserem rur i profili.

Nasze usługi realizujemy, między innymi w stolicy! Jeśli Warszawa to Twoje miasto i poszukujesz najlepszej firmy zajmującej się cięciem laserowym 3D, to niezwłocznie zapoznaj się z naszą ofertą! 

Cięcie laserowe rur i profili – specyfikacja

W naszym bogato wyposażonym parku maszynowym zajmujemy  się cięciem laserowym 3D, niemal wszystkich nadających się do tego materiałów. Laserowo tniemy produkty z różnego rodzaju stopów i metali. Cięcie laserowe rur i profili to czynność, która wymaga gruntownej wiedzy na temat materiałoznawstwa, na szczęście to właśnie jest przedmiotem cyklicznie przeprowadzanych szkoleń w naszej firmie.
Laserowe Cięcie Profili-6

Wykonujemy cięcie laserowe 3D rur i profili:

  • stalowych,
  • aluminiowych,
  • ze stali nierdzewnej,
  • miedzianych,
  • chromoniklowych

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tych materiałów! Nie boimy się wyzwań, dlatego jeżeli potrzebujesz usługi cięcia rur i profili wykonanych z innego tworzywa, koniecznie skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy zaoferują Ci wyłącznie najlepsze rozwiązania technologiczne w odniesieniu do konkretnych wymagań projektu, a wszystko to w demokratycznych cenach. Bo Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem!

Cięcie laserem rur i profili – nasz sprzęt

Do świadczenia usług cięcia rur i profili aluminiowych, stalowych czy miedzianych korzystamy z innowacyjnej technologii laserowej. Używamy sprzętu flagowych producentów wycinarek laserowych. 

Laserowe Cięcie Profili-1