Cięcie laserem Słupsk

Natychmiastowe wycinanie laserowe w metalu Słupsk

Najlepszym wyborem wykonawcy oferującego cięcie laserem w Słupsku jest zdecydowanie nasza firma. Nasi doświadczeni pracownicy podejmują się wszystkich zleceń, nawet tych szczególnie wymagających. Dzięki wielu szkoleniom i projektom są oni w stanie obsłużyć najbardziej skomplikowany i zaawansowany sprzęt co pozwala nam na szybką realizację projektów.
Jednocześnie wszystkie zamówienia są dla nas równie ważne, niezależnie czy zgłasza się do nas przedsiębiorstwo czy klient indywidualny. Używamy najlepszej jakości sprzęt, którym jest laser marki TRUMATIC, a także wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Maszyny te odznacza niezwykła jakość cięcia i dokładność detali. Sprzęt ten pozwala również na cięcie blach o grubości do 25 mm.

Nasze maszyny pozwalają na obróbkę nie tylko materiałów metalowych, a krawędź cięcia pozostaje na najwyższym poziomie, niezależnie od surowca. Można dzięki temu zaoszczędzić czas i środki, ponieważ nie będzie potrzebne wykończenie produktu. Dzięki naszemu sprzętowi możliwe jest również wprowadzanie zmian w projekcie na każdym etapie produkcji, bez powstawania strat materiałowych. Pozwala na to niezwykle szybkie oprogramowanie maszyny.

Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem blach-4

Jeżeli wybierzesz usługi naszej firmy w mieście Słupsk, otrzymasz gwarancję szybkiej realizacji prac i najwyższej jakości, oraz zyskasz doświadczenie naszych pracowników. Wykonają oni szybką wycenę i odpowiedzialnie zajmą się poleconym im zadaniom. Nasz nowoczesny park maszyn i bogate zaplecze z potrzebnymi materiałami pozwalają na zadowalające efekty prac i pozytywne opinie naszych klientów.

Cięcie laserem rur oraz profili – proste i złożone projekty!

Zrealizujemy dla Ciebie cięcie laserem rur i profili – przyjmujemy zamówienia praktycznie na każde zlecenie. Wykonamy więc bez problemu prostą, powtarzalną obróbkę seryjnych elementów. Wytniemy także odpowiednie wzory, kształty i przytniemy na długość rury i profile, gdy Twoje zamówienie będzie bardziej wymagające, niezależnie od tego, czy jest to zlecenie pojedyncze, czy hurtowe, stałe bądź jednorazowe.

Korzystamy z najwyższej klasy urządzenia do cięcia laserowego rur i profili – lasera światłowodowego. Dzięki niemu tniemy profesjonalnie w różnych materiałach o różnych grubościach. Co najważniejsze – bez najmniejszych nawet defektów.

Niezależnie od tego, czy zlecisz nam wycięcie kształtów skomplikowanych i o niedużych wymiarach, czy dużych i prostych, nasz laser nie odkształca materiału pod wpływem wysokiej temperatury, a także idealnie i automatycznie wykonuje zaplanowane cięcie, które nasi fachowcy zaprogramują.

Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-6
Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-7

Cięcie laserem 3D Słupsk – bezpiecznie, w dobrej cenie – szeroki zakres materiałów!

W naszym warsztacie automatyzacja procesu cięcia rozpoczyna się w momencie, gdy laser wykryje odpowiednią długość podanych rur i profili z wyżej wybranego materiału. Automatyzacja obejmuje załadunek, gdy rury bądź profile mają długość od 3600 mm do 6500 mm lub rozładunek (przy długości od 3000 mm – zarówno rur, jak i profili).

Automatyzacja zapewnia wysoki komfort i poczucie bezpieczeństwa naszym pracownikom. Ponadto przyspiesza naszą pracę, dzięki czemu otrzymujesz wykonaną obróbkę w krótszym terminie i w dobrej cenie!

Laserowe Cięcie Profili-4

Przyjmujemy zamówienia na:

  • cięcie laserowe 3D profili i rur stalowych (max. grubość: 8 mm),
  • cięcie laserem rur i profili aluminiowych 3D (max. grubość: 3 mm),
  • cięcie laserowe 3D profili i rur miedzianych (max. grubość: 2 mm),
  • cięcie laserem rur oraz profili nierdzewnych 3D (max. grubość: 5 mm),
  • cięcie laserowe profili i rur mosiężnych 3D (max. grubość: 3 mm),
  • cięcie laserem 3D profili oraz rur chromoniklowych.

Cięcie laserowe profili z wyżej wymienionych materiałów przeprowadzamy w 3D w zakresie: 20 × 20 – 150 × 150 × 6500 mm – profile kwadratowe. Realizujemy także zamówienia na inne profile o średnicy ≤ ɸ 210 mm np. 150 × 20 mm.

Przygotujemy dla Ciebie także cięcie laserem rur w 3D, jeśli ich średnica mieści się w przedziale od ɸ 20 do ɸ 210 × 6500 mm, a także, gdy ich długość nie przekracza 6000 mm.

Zapewniamy darmową wycenę, która do niczego Cię nie zobowiązuje. 

Skontaktuj się z nami!