Cięcie laserem Płock

Wycinanie laserowe w blachach stalowych Płock

Niezależnie od tego czy zgłasza się do nas indywidualny klient czy przedsiębiorstwo, nasza firma oferuje szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy w Płocku. Wszystkie zamówienia, które otrzymujemy są dla nas równie ważne. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują szybką wycenę i podejmują się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Jeśli więc pilnie potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy. Jeśli się na to zdecydujesz, zapewnimy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie. Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Cięcie laserem blach-10
Nowoczesny sprzęt z jakiego korzysta nasza kadra pracowników to laser marki TRUMATIC i wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Jest to więc sprzęt najwyższej jakości. Pozwala on na obróbkę blach o grubości do 25 mm oraz wycinanie prostych jak i złożonych form nie tylko w materiałach metalowych. Sprawdza się doskonale również w cięciu materiałów nie będących metalami. Cięcie jednak pozostaje wysokiej jakości, dlatego też nie traci się czasu i środków na wykończenie produktu poddanego obróbce.
Cięcie laserem blach-4
Dodatkowo, w porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu.

Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie
produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia w Płocku.

Najlepsza firma zajmująca się cięciem rur i profili – Płock

Płock to obszar, który obfituje w różnorodność firm i fabryk przemysłowych. Mimo to, obserwując realia rynku zauważyliśmy pewną niszę, a mianowicie nie znaleźliśmy wielu zakładów specjalizujących się w realizacji usługi, jaką jest cięcie laserowe rur i profili metalowych, dlatego postanowiliśmy wypełnić tę lukę. W ELEKTRON świadczymy, między innymi, właśnie profesjonalne przycięcie i obróbkę elementów metalowych.

Trzy powody, za sprawą których jesteśmy liderami na rynku?

1. Odpowiedzialne podejście do klienta

Nie dbamy wyłącznie o wykonanie zadania, ale przede wszystkim o pełne zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego też nasza wysoce wykwalifikowana kadra przeprowadza konsultacje, podczas których  określamy priorytety naszych potencjalnych klientów, oraz staramy się ustalić jak najskuteczniej spełnić ich wymagania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ najbardziej zależy nam na utrzymaniu najwyższego poziomu usług! Niezależnie od tego w jakim rejonie województwa się znajdujesz, , nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! To nic nie kosztuje, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Laserowe Cięcie Profili-4

2. Sprzęt najwyższej jakości

Oferujemy, najwyższej jakości cięcie laserowe rur i profili metalowych przy pomocy innowacyjnej wycinarki, która charakteryzuje się najwyższą precyzją cięcia 3D. Realizujemy cięcie laserem rur i profili wytworzonych ze stalowych, aluminiowych, nierdzewnych, ze stali nierdzewnej, miedzianych oraz chromoniklowych tworzyw. Maksymalna grubość cięcia, odpowiednia dla wyżej wymienionych materiałów przedstawia się następująco: stal czarna 8 mm, stal nierdzewna 5mm, aluminium i mosiądz 3mm, miedź 2 mm.

  • Zakres cięcia rur (średnica rury x długość) ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm.
  • Zakres cięcia profilu kwadratowego  20×20 –  150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150×20 mm).
  • Automatyczny załadunek materiału o długości – 3600-6500 mm.
  • Maksymalna długość cięcia rury – 6000 mm.
  • Rozładunek automatyczny – 3000 mm.
Laserowe Cięcie Profili-1

3. Pełen profesjonalizm naszych pracowników i lata doświadczenia w realizacji tego typu projektów

Nie pracuje u nas nikt, dla kogo obróbka metalu nie jest pasją lub przynajmniej hobby. Dbamy o zastosowanie najnowszych, sprawdzonych metod cięcia laserem 3D. W naszym biznesie renoma jest kwestią kluczową, dlatego dbamy o realizacje każdego, nawet najmniejszego zlecenia w najdrobniejszych szczegółach.

Laserowe Cięcie Profili-6