Cięcie laserem Legnica

Cięcie laserem w metalu Legnica

Legnica to doskonała lokalizacja, żeby skorzystać z naszej innowacyjnej technologii jakiej jest  cięcie laserem. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług naszej firmy zagwarantujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie. Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Sprzęt używany przez naszych pracowników to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to najwyższej jakości maszyny, które cechuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm. Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale. Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów.

Jeżeli chcesz poddać obróbce materiały metalowe w Legnicy, cięcie laserem to najlepszy i najbardziej innowacyjny sposób. Jakość przyciętej krawędzi pozostanie na najwyższym poziomie, niezależnie od tego jaki produkt poddany zostanie obróbce. Metoda ta pozwoli na bezkonkurencyjną powtarzalność i dokładność ciętych elementów oraz niskie ryzyko powstania uszkodzeń materiału, co zapobiega produkowaniu strat materiałowych. Co więcej, wykończenie produktu nie będzie wymagało dużej ilości czasu czy środków.

Powtarzalne cięcie laserowe stali

Cięcie laserem zapewnia znacznie lepsze efekty niż wykorzystanie konwencjonalnych metod obróbki, jak choćby usługa wykonywana za pomocą plazmy albo strumienia wody. Jako że maszyna jest sterowana przez nas numerycznie, pozwala to dopasowanie jego odpowiednich parametrów do indywidualnego projektu. Z tego powodu oferujemy cięcie metalu nie tylko prostych, jak i złożonych form. 

Dla lwiej części naszych klientów bardzo duże znaczenie ma czas wykonania usługi. Dlatego informujemy, że cięcie laserowe stali, także w miejscowości takiej jak Legnica, cechuje szybki czas wykonania zamówienia. Potężna wiązka światła jest koncentrowana na małej powierzchni zaledwie kilku milimetrów. Tego rodzaju obróbka doskonale nadaje się do cienkiej stali i znacząco skraca czas produkcji. W dbałości o bezpieczeństwo proces jest przeprowadzany zdalnie – następuje po naciśnięciu jednego przycisku. Ma to dodatkową zaletę. Za pomocą szybkiego programowania urządzenia istnieje możliwość wdrażania modyfikacji na jakimkolwiek etapie produkcji. Można zatem oszczędzić dodatkowy czas i środki, jeśli w projekcie wystąpią konieczne zmiany.

Cięcie to nie jedyne przeznaczenie naszego lasera. Oferuje on również rastrowanie produktów poprzez podgrzewanie powierzchni ich materiału. Wówczas wypaleniu ulega jego górna warstwa, a to znacząco modyfikuje jej wygląd.

Legnica – cięcie laserem 3D

Kim jesteśmy?

Nasza firma nazywa się ELEKTRON i zajmuje się świadczeniem szerokiego zakresu usług związanych z produkcją oraz obróbką elementów, konstrukcji i części metalowych. W branży działamy od kilkunastu lat i przez ten czas zgromadziliśmy dużo wiedzy i doświadczenia, których użyliśmy do tego żeby dopracować do perfekcji wszystkie etapy procesu realizacji zleceń. Nie dbamy jedynie o wykonanie zadania, ale przede wszystkim o pełne zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego też nasza wysoce wykwalifikowana kadra przeprowadza spotkania lub rozmowy konsultacyjne, podczas których  wyjaśniamy jakie są priorytety naszych potencjalnych klientów, oraz staramy się ustalić jak najskuteczniej spełnić ich potrzeby i wymagania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ najbardziej zależy nam na utrzymaniu najwyższego poziomu usług! Niezależnie od tego w jakim rejonie województwa dolnośląskiego przebywasz, jest to Legnica, Wrocław czy mniejsza miejscowość, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! To nic nie kosztuje, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Laserowe Cięcie Profili-1

Co oferujemy?

Otóż zapewniamy dostęp do naszego dobrze wyposażonego parku maszynowego oraz realizacje wielu usług związanych z produkcją, gięciem, szlifowaniem, prostowaniem i pokryciem elementów metalowych. Oferujemy, między innymi, najwyższej jakości cięcie laserowe rur i profili metalowych przy pomocy innowacyjnego sprzętu, który charakteryzuje się najwyższą precyzją cięcia 3D. Realizujemy cięcie laserem rur i profili wytworzonych ze stalowych, aluminiowych, nierdzewnych, ze stali nierdzewnej, miedzianych oraz chromoniklowych tworzyw. Maksymalna grubość cięcia, odpowiednia dla wyżej wymienionych materiałów przedstawia się następująco: stal czarna 8 mm, stal nierdzewna 5mm, aluminium i mosiądz 3mm, miedź 2 mm.

Laserowe Cięcie Profili-3

Jakie możliwości dane nam najnowszej generacji laser do rur i profili ?

Znajdująca się w naszym posiadaniu wycinarka to gwarancja najwyższej jakości cięcia laserem rur i profili metalowych. Zapewniamy naprawdę niespotykaną precyzję, efektywność i czas realizacji. Oto najważniejsze informacje dotyczące naszego sprzętu:
   • Zakres cięcia rur (średnica rury x długość) ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm
   • Zakres cięcia profili £ 20×20 – £ 150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm).
   • Automatyczny załadunek materiału o długości 3600-6500 mm. Rozładunek automatyczny 3000 mm.
   • Maksymalna długość cięcia rur 6000 mm.