Malowanie proszkowe Tarnów

Świadczymy usługi związane z produkcją i obróbką tworzyw metalowych. Realizujemy cięcie, gięcie, szlifowanie i przycinanie metalu, a także najlepszą dostępną na rynku metodę pokrycia jaką jest malowanie proszkowe. Nasz zespół specjalistów  nawet największych wyzwań i malowania najtrudniejszych i nieregularnych powierzchni!

Malowanie proszkowe technika polegająca na rozpyleniu i równomiernemu rozprowadzeniu farby proszkowej powierzchni dlatego tak świetnie sprawdza się w malowaniu elementów metalowych.

Uprzednio nałożona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni metalowego przedmiotu dzięki siłom elektrostatycznym, a następnie pokryte farbą elementy są nagrzewane do temperatury 140-200°C, w rezultacie czego proszek ulega stopieniu i polimeryzacji co gwarantuje najtrwalsze i najdokładniejsze malowanie spośród opcji dostępnych obecnie na rynku lakierniczym.

Pokrywamy, między innymi stal (również tę nierdzewną i ocynkowaną), aluminium czy mosiądz.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a nasi konsultanci w oparciu o Twoje oczekiwania i preferencje, wielkość i specyfikę zamówienia, stworzą dla Ciebie indywidualną ofertę sprzedażową i podpowiedzą wykorzystanie najlepszych możliwych rozwiązań technologicznych w najatrakcyjniejszych cenach. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów z całej małopolski. Niezależnie od tego, gdzie zapytasz, będzie to Tarnów, Oświęcim czy Wisła – wszędzie tam są klienci, którzy polecają nasze usługi.