Malowanie proszkowe Kraków

Technologia proszkowego pokrycia powierzchni metalowych gwarantuje niezwykłą trwałość i stuprocentową przyczepność powłoki do tworzywa, a także wysoce estetyczny efekt i dodatkową ochronę antykorozyjną. Jest to stosunkowo nowa metoda, która za sprawa niezwykle różnorodnego zastosowania oraz swojej wyjątkowej długowieczności w porównaniu z tradycyjnymi metodami stosowanymi w lakiernictwie, stale rośnie na popularności.

Malowanie proszkowe szczególnie przydatne jest przy pokryciu materiałów wykonanych ze stali, stali nierdzewnej, ocynkowanych, aluminiowych czy też mosiężnych ponieważ wyłącznie ta technologia daje stuprocentową pewność do to trwałości, przyczepności i równomiernego rozprowadzenia po całej powierzchni metalowej.

Malowanie proszkowe Elektron

W przedsiębiorstwie Elektron dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i malarnią przeznaczoną do pokrycia zarówno wielkogabarytowych konstrukcji, jaki i bogatych w detale mniejszych przedmiotów. Nasza doświadczona kadra pracownicza indywidualnie podchodzi do realizacji każdego zlecenia i uwielbiają nowe wyzwania! Dlatego niezależnie od wielkości zamówienia, skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązanie i określą atrakcyjną cenę!

Mamy rzesze zadowolonych klientów z całej małopolski, w tym ze stołecznego miasta Kraków. Dlatego nie czekaj i zapoznaj się z bogatą ofertą usług naszej firmy i poznaj co to znaczy prawdziwy profesjonalizm!