Januar 29, 2020

Schweißkonstruktionen

SPAWANIE KONSTRUKCJI

“Spawanie” jest procesem produkcyjnym lub rzeźbiarskim, który łączy materiały, zwykle metale lub tworzywa termoplastyczne, wykorzystując wysokie ciepło do stopienia części razem i pozwalając im ostygnąć, powodując stapianie. Spawanie różni się od technik łączenia metali w niższej temperaturze, takich jak lutowanie i lutowanie, które nie topią metalu nieszlachetnego.

  • Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które posiadamy w naszym asortymencie, możemy wykonać m.in. profesjonalne spawanie stali czarnej, aluminium i innych metali metodą MIG/MAG. Dzięki pracującym u nas doświadczonym specjalistom, uzyskany efekt jest bardzo wysokiej jakości i nie zawiera szkodliwych zanieczyszczeń na spoinach. Zajmujemy się również łączeniem stali konstrukcyjnej lub nierdzewnej za pomocą metody TIG, wykorzystującej specjalne elektrody wolframowe. Spawanie konstrukcji za pomocą tej techniki jest bardzo popularne, dzięki temu, że pozwala na bardzo wysoką jakość otrzymanych połączeń i brak ograniczeń pod względem pozycji, w której wykonywane jest łączenie. Mamy możliwość wykonania fachowych, trwałych połączeń metodami MIG/MAG, jak i TIG. Skontaktuj się z nami i omówimy razem wszelkie szczegóły projektu. Zachęcamy do kontaktu – uzgodnimy dogodny termin i obrobimy nawet duże ilości materiału szybko i precyzyjnie.
Welding

Produkty

Materiał

Używamy standardowych materiałów, które zostały certyfikowane przez uznane na całym świecie fabryki, dzięki czemu nasze produkty są wytwarzane z najlepszych surowców.

Profesjonalny

Mamy doświadczony i odpowiedzialny personel. Poprzez wiele szkoleń i projektów Dlatego możesz upewnić się, że otrzymane produkty będą wysokiej jakości i ukończone na czas.

Produkty​

Nasze produkty z pewnością spełniają standardy jakości, ponieważ produkujemy z wysokiej jakości surowców i doświadczonego personelu. Przywiązujemy wagę do punktualności