20 grudnia, 2019

Cięcie laserem 2d

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie cięcia laserem 2d

Oferujemy ekspresowe realizacje usług w zakresie cięcia stali. Dzięki nowoczesnemu zapleczu oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki współpracy. Cięcie laserowe to technologia która zapewnia najwyższą jakość oraz powtarzalność elementów. 

Dysponujemy laserem do obróbki blach firmy TRUMATIC L 3060 o mocy 5 KW 1500×3000.  Stosując wysokiej jakości maszyny gwarantujemy jakość oraz precyzję wykonania usługi.

Maksymalna grubość ciętych blach:

  • Stal czarna – 25 mm

  • Stal nierdzewna – 15 mm

  • Aluminium – 10 mm

 

Jesteśmy w stanie zagwarantować powtarzalność elementów w 100 %, gdyż dysponujemy bogatym parkiem maszyn oraz wykwalifikowanym personelem. Wyceny wykonujemy w ekspresowym tempie.  
Posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn blach stali wykonanych ze czarnej, stali nierdzewnej oraz aluminum. 

 
” Cięcie laserem 2d “ to technologia uważana za najnowocześniejszy sposób cięcia różnego rodzaju materiałów; zarówno metalowych jak i niemetalowych.  

Materiał

Używamy standardowych materiałów, które zostały certyfikowane przez uznane na całym świecie fabryki, dzięki czemu nasze produkty są wytwarzane z najlepszych surowców.

Profesjonalny

Mamy doświadczony i odpowiedzialny personel. Poprzez wiele szkoleń i projektów Dlatego możesz upewnić się, że otrzymane produkty będą wysokiej jakości i ukończone na czas.

Produkty​

Nasze produkty z pewnością spełniają standardy jakości, ponieważ produkujemy z wysokiej jakości surowców i doświadczonego personelu. Przywiązujemy wagę do punktualności