Wrzesień 15, 2019

Strona Główna

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia blach, spawania, wiercenia i gwintowania. Mimo że jesteśmy młodą firmą dysponujemy fachową wiedzą którą cały czas powiększamy. Nasze doświadczenie pomaga nam rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy z jakimi spotykamy się w naszej pracy.

9 LAT NA RYNKU

Firma Elektron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest nowoczesną firmą prężnie rozwijającą się na rynku w dziedzinie obróbki metalu od 2010 r.

60 PRACOWNIKÓW

Obecnie zatrudniamy 60 wykwalifikowanych pracowników dzięki czemu możemy zaoferować jeszcze wyższą jakość usług.

3500 M2 ZAKŁADU

Zakładu przeznaczonego do obróbki metalu

35 PROJEKTÓW MIESIĘCZNIE

Średnio realizujemy 35 projektów na miesiąc

Wybierz Nas! Oferujemy ekspresowe i solidne usługi w przystępnych cenach. Priorytetową sprawą jest satysfakcja naszych klientów. Nasza firma na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom.

WYKONUJEMY MIĘDZY INNYMI

CIĘCIE LASEREM 2D

Dzięki nowoczesnym urządzeniom którymi dysponujemy (takim jak m.in. TRUMPF L3050 5KW) i wyspecjalizowanemu, doświadczonemu personelowi, wykonujemy profesjonalne wycinanie laserowe blach.

SPAWANIE KONSTRUKCJI, STALI I ALUMINIUM

Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które posiadamy w naszym asortymencie, możemy wykonać m.in. profesjonalne spawanie aluminium i innych metali metodą MIG/MAG. Dzięki pracującym u nas doświadczonym specjalistom, uzyskany efekt jest bardzo wysokiej jakości i nie zawiera szkodliwych zanieczyszczeń na spoinach.

GIĘCIE BLACH

Połączenie nowoczesnych pras, zaawansowanych matryc oraz stempli i doświadczenia naszych pracowników daje znakomite efekty w postaci profesjonalnie wykonanej obróbki plastycznej rozmaitych blach.

USŁUGI OBRÓBKI METALU

Dysponujemy nie tylko wykwalifikowaną, specjalistyczną kadrą, ale także wyposażonym w nowoczesne maszyny i innowacyjne technologie parkiem maszynowym. To wszystko, w połączeniu z organizacją pracy na najwyższym poziomie i zapleczem logistycznym, pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych zleceń.

WIERCENIE I GWINTOWANIE OTWORÓW W METALU

Dzięki kompetencjom naszego zespołu oraz zaawansowanemu zapleczu maszynowemu nasze przedsiębiorstwo może zaoferować profesjonalne usługi dotyczące wiercenia i gwintowania metalu. Wiercenie głębokich otworów w metalu to obróbka materiału polegająca na skrawaniu przy użyciu wiertła.

MALARNIA PROSZKOWA

By właściwie przygotować i zabezpieczyć rozmaite materiały metalowe, bardzo często wykorzystuje się do tego malowanie proszkowe. Wybranie tej techniki jest bardzo opłacalne, ponieważ wiąże się ona z wieloma zaletami.

USŁUGI ŚCIERNA METALU

Duża część wykorzystywanych przez nas na co dzień w domach czy przemyśle urządzeń i narzędzi swoje kształty zawdzięcza profesjonalnej obróbce metali.

PODEJMIJMY WSPÓŁPRACĘ! Szukasz kooperanta zajmującego się seryjną obróbką metalu? Trafiłeś idealnie! Nasza firma posiada duże moce przerobowe i jesteśmy chętni do wszelkiej współpracy. Skontaktuj się z Nami!​

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!