Sierpień 25, 2019

O Nas

 

Elektron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest nowoczesną firmą prężnie rozwijającą się na rynku w dziedzinie obróbki metalu. 
Oferujemy swoim klientom wykonanie wszelkich prac związanych z konstrukcjami stalowymi, produkcji a także obsługę w dziedzinie seryjnej obróbki metalu. 
Wykwalifikowana kadra, wykorzystanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii dobrze zaopatrzony park maszynowy połączony z dobrą organizacją pracy
pozwala nam na zmierzenie się z najbardziej wymagającymi zleceniami. Świadczymy usługi na podstawie własnych lub przesłanych przez klienta projektów. 
W czasie produkcji duży nacisk kładziemy na efektywne zużycie materiału co niesie za sobą minimalizację kosztów.

Ponadto, dzięki naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, możemy właściwie doradzić i służyć poradą w trakcie realizacji projektów.

 

INDYWIDUALNA OBSŁUGA

Cele które sobie stawiamy to kompleksowa obsługa zarówna klienta indywidualnego jak i kooperacyjnego.

 

EKSPRESOWA REALIZACJA

Jeżeli zależy Ci na czasie zachowując przy tym precyzję i przystępną cenę skontaktuj się z nami!

KONKURENCYJNE CENY

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualną wycenę dla każdego klienta.

Postaw na najwyższą jakość usług.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz profesjonalnej obróbki metali, wykonanej precyzyjnie i terminowo. 

Nasza firma wykonuje z pomocą zaawansowanych urządzeń i wysokiej klasy specjalistów m.in. gięcie i wycinanie laserowe blach, a także spawanie aluminium i innych metali, a także podejmujemy się specjalistycznego malowania proszkowego.

Do spawania aluminium i innych materiałów wykorzystujemy metody MIG/MAG oraz TAG. 

Gięcie blach wykonujemy szybko, precyzyjnie, a cały proces, podobnie jak wycinanie laserowe jest powtarzalny, z tego powodu podejmujemy się także bardzo dużych zleceń. Polecamy również naszą usługę fachowego malowania proszkowego, dzięki któremu właściwie zabezpieczone zostaną rozmaite, metalowe elementy.