Cięcie laserem Suwałki

Cięcie laserem blach do 25 mm grubości Suwałki

Suwałki to doskonała lokalizacja, żeby skorzystać z naszej innowacyjnej technologii cięcia laserem. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług naszej firmy zagwarantujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie. Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Cięcie laserem blach-10
Nasi wykwalifikowani pracownicy do obróbki używają najlepszego lasera marki TRUMATIC i wycinarki w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Bezkonkurencyjna jakość, dokładność i precyzja pracy są najważniejszymi cechami tych maszyn. Są w stanie ciąć blachy o maksymalnej grubości 25 mm. Gwarantują one także całkowitą powtarzalność wszystkich detali i wycinanych elementów.
Wybierając usługi naszej firmy w Suwałkach, zyskasz szeroką wiedzę naszych fachowców w dziedzinie cięcia laserem. Wykonają oni dla Ciebie szybką wycenę i podejmą się nawet najtrudniejszych projektów, aby zadowolić każdego Klienta. Dzięki wielu szkoleniom i projektom nasza kadra posiada kwalifikacje do obsługi najbardziej skomplikowanych maszyn. Co więcej, zwracamy szczególną uwagę na terminowość wykonania usługi, dlatego też zebraliśmy już wiele pozytywnych komentarzy dotyczących naszej pracy.
Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-2

Cięcie laserem 3D rur i profili – bez defektów!

Niezależnie od tego, czy jesteś naszym stałym klientem, czy nowym, czy zamawiasz u nas hurtowo, czy też interesuje Cię wykonanie obróbki na niewielką liczbę powtarzalnych elementów – każde zamówienie przygotujemy dla Ciebie zgodnie z Twoimi wytycznymi i oczekiwaniami!

Wykonamy dla Ciebie cięcie laserem rur i profili za pomocą najnowocześniejszych wycinarek laserowych Co to oznacza? Każde zlecenie realizujemy w sposób profesjonalny – bez defektów, wad technicznych, z dokładną obróbką.

Cięcie laserowe rur i profili Suwałki – na najbardziej zaawansowanym parku maszynowym!

Przygotujemy dla Ciebie szereg rur i profili wykonanych z wielu różnych materiałów. Korzystając z lasera światłowodowego, bez problemu wycinamy dowolne kształty, przycinamy materiał na odpowiednią długość (nawet bardzo cienki materiał), ponieważ mamy pewność, że się nie odkształci pod wpływem wyższej temperatury. Nasz park maszynowy to fachowo wyposażony warsztat w niezawodne, nowoczesne urządzenia, przeznaczone do specjalistycznych zadań – za pomocą lasera wykonamy cięcie laserowe 3D, gdy w grę wchodzi prosta i bardziej złożona obróbka

Laserowe Cięcie Profili-4
Laserowe Cięcie Profili-3

Cięcie laserem rur oraz profili – nasz zakres usług jest wyjątkowo szeroki!

[1] Zrealizujemy dla Ciebie zamówienie na:

  • cięcie laserowe profili stalowych i rur ze stali (stal czarna – grubość do 8 mm),
  • cięcie laserem profili aluminiowych i rur z aluminium (grubość do 3 mm),
  • cięcie laserowe profili miedzianych oraz rur z miedzi (grubość do 2 mm),
  • cięcie laserem profili nierdzewnych i cięcie rur nierdzewnych (grubość do 5 mm),
  • cięcie laserem profili chromoniklowych i rur z chromoniklu,
  • cięcie laserem profili mosiężnych i cięcie rur z mosiądzu (grubość do 3 mm).
Laserowe Cięcie Profili-7

[2] Jakie tniemy profile?

Wykonujemy cięcie laserem profili o wymiarach: 20 × 20 – 150 × 150 × 6500 mm (profile kwadratowe) lub ≤ ɸ 210 mm np. 150 × 20 mm (pozostałe profile).

Laserowe Cięcie Profili-2

[3] Jakie tniemy rury?

Cięcie laserowe rur dotyczy tych, które mają średnicę od ɸ 20 do ɸ 210 × 6500 mm, a także, jeśli ich maksymalna długość wynosi 6000 mm.

Dzięki użyciu wycinarki laserowej nasza praca jest bardziej zautomatyzowana, co znacznie przyspiesza wykonywanie obróbki bez szkody na materiale, a także bez obniżania jakości samego cięcia. Automatyzacja dotyczy zarówno załadunku (od 3600 mm długości rur i profili do 6500 mm), jak i rozładunku (gdy rury lub profile mają długość co najmniej 3000 mm).

Skontaktuj się z nami już teraz i skorzystaj z naszej bezpłatnej, indywidualnej wyceny!